Magda i Kamil - Muzyka miłości- reportaż ślubny, fotografia: whitestory.pl

Trudno jest mówić o muzyce, tak samo jak trudno jest mówić o miłości. Jedno i drugie jest niewidzialne, a jednocześnie...

 

"Trudno jest mówić o muzyce, tak samo jak trudno jest mówić o miłości. Jedno i drugie jest niewidzialne, a jednocześnie jest elementem wypełniającym dusze. Jedno i drugie jest cenne, choć nie można tego dotknąć… A mimo wszystko wiemy, że muzyka i miłość istnieje. Bez obu tych czynników świat byłby pusty.

Poznajcie Magdę i Kamila, którzy zainspirowali nas do tych przemyśleń oraz idealnie ukazali jak muzyka i miłość się łączy. Ich wspaniały i wzruszający ślub odbył się w Wolbromiu pod Krakowem, w magicznym i słonecznym lipcowym dniu. Pełni radości małżonkowie zaprosili swoich gości na przyjęcie ślubne do Dworu w Tomaszowicach, gdzie zabawę otworzyli przepięknym pierwszym tańcem, który nas oczarował… Nasza para dała w ten sposób poznać się jako ludzie wrażliwi na muzykę oraz przykładający do tego dużą wagę. Można by rzec —artystyczne dusze. Ich zapierający dech w piersiach taniec skłonił gości do cudownej zabawy, która trwała do samego rana. Było dużo śmiechu, tańców i zabaw. A do tego dobra muzyka. Każdy mógł znaleźć coś dla siebie. Emocje pełne radości można z łatwością odnaleźć na zdjęciach ślubnych, które uchwyciły ważne momenty.

Kolejna odsłona naszej pary bardzo dobrze widoczna jest na plenerze ślubnym, który odbył się na Pustyni Błędowskiej. Magda w swojej przepięknej i stylowej koronkowej sukience, a Kamil ze swoją gitarą. Uwielbiamy ludzi z pasją, ponieważ sami bez niej nie moglibyśmy pracować i cieszyć się na nowo razem z wami z każdej realizacji. Plener ślubny wyszedł bardzo sensualnie i romantycznie, a do tego ten wspaniały widok… Musicie to zobaczyć!"

Whitestory.pl

 

 

Fotografia: Fotograf KrakówWhiteStory

 

Zaloguj się, aby dodać komentarz

Ta witryna używa plików cookie do celów funkcjonalnych oraz statystycznych. Potwierdź zapoznanie się z komunikatem i nie pokazuj go więcej. Potwierdź