MAGDA I MIŁOSZ - reportaż ślubny, Fotografia: Emocje w Kadrze

Zapraszamy na ślub i wesele do Jeleniej Góry!

 

"Tym razem zaproszono nas do Jeleniej Góry. Magda i Miłosz co prawda na co dzień przebywają poza krajem, ale na ten swój magiczny dzień wybrali Hotel Cieplice Medi&Spa, który zadbał o to, żeby mogli czuć się wyjątkowo. Mimo, że o Pannach Młodych krążą legendy, jak to potrafią zmienić się w wymagającą zołzę w ślubnej gorączce, o Magdzie można powiedzieć jedynie to, że jej uśmiech rozjaśnił by najciemniejszy zakątek. Miłosz wziął na siebie cały stres i można było niemal usłyszeć jego bijące serce.

Wszystko odbyło się zgodnie z planem i w wyznaczonym czasie Młodzi podjeżdżali pod Kościół niczym innym jak Warszawa M20- tak, tak miłośnikom klasyków miękły kolana. Parę Młodą do samego ołtarza doprowadziły dzieci, które dzielnie wykonały swoje zadanie i nie wystraszyły się ani odpowiedzialności ani tego, ze wzrok skupiało na nich około 100 gości weselnych.

Ceremonia była pełna miłości, pięknych słów i… zaskoczenia- Ksiądz okazał się być takim samym zagorzałym kibicem Lecha Poznań jak Miłosz- szczęki opadły zgromadzonym, ale tylko na chwilę- to miejsce zastąpiły szerokie uśmiechy. Można- można:)

Toast, wspólne zdjęcie grupowe na tle pięknego Parku Zdrojowego,pierwszy taniec i można już bawić się do północy. Po północy tradycyjne oczepiny i zabawa już jako małżeństwo ze stażem ( co  z tego, że jednodniowym) do samego rana.

Usiądźcie wygodnie i zapraszamy na ślub Magdy i Miłosza naszym okiem."

 Emocje w Kadrze

 

czerwona muszka pana młodego

perfum w dniu ślubu

złote obrączki na ślubie

czerwone buty pana młodego

paznokcie panny młodej

mały kościół na ślub

zielone dekoracje w kościele na ślubie

dekoracje kościoła przed ślubem

warszawa na ślubie

tablica powitalna na weselu

przeniesienie przez próg

napis love na weselu

 

 

 

Zaloguj się, aby dodać komentarz

Ta witryna używa plików cookie do celów funkcjonalnych oraz statystycznych. Potwierdź zapoznanie się z komunikatem i nie pokazuj go więcej. Potwierdź