Magdalena i Fernando - REPORTAŻ ŚLUBNY, FOTOGRAFIA: ADAM LUDWIK PHOTOGRAPHY

Cudowna sesja przedślubna i reportaż ze ślubu Magdaleny i Fernando!

 

"Za kilka dni minie już ich pierwsza rocznica ślubu a ja pamiętam ten dzień jakby był przedwczoraj. Jeśli myślicie że w lipcu nie ma takich dni w które może padać od rana do wieczora to się mylicie ... lecz jeśli również myślicie że taki deszcz był w stanie zepsuć choć odrobinkę ślub Magdaleny i Fernando to jesteście w jeszcze większym błędzie!

Wspólnie z IzabelaMotylek Fotografia mieliśmy zaszczyt i przyjemność być naocznymi świadkami tego że podoba nie ma absolutnie żadnego znaczenia a całość oprawy w przepięknie udekorowanych przez Dekoracja Varia okolicznościach Pałac w Pstrokoniach była po prostu magiczna.

Magdalena, w makijażu wykonanym przez Patrycja Michera Beauty wystąpiła w zjawiskowej sukni projektu Agnieszka Światły, zaś Fernando w eleganckim garniturze Atelier D'Senis. W czasie ceremonii klimatycznie na saksofonie przygrywał Łukasz Wójcicki.

Dziękuję za współpracę również chłopakom z Szyberek - piękne filmy ślubne - Panowie to dla mnie zaszczyt. Poniżej zarówno coś bez czego nie było by tak fantastycznej współpracy podczas dnia zaślubin, czyli sesji zaręczynowej jak również reportaż z dnia ślubu. Zapraszam."

Adam Ludwik Photography

 

 

 

 

Zaloguj się, aby dodać komentarz

Ta witryna używa plików cookie do celów funkcjonalnych oraz statystycznych. Potwierdź zapoznanie się z komunikatem i nie pokazuj go więcej. Potwierdź