Martyna & Beniamin Wesele Siedlisko Stary Tartak w Pruchnej, LUCJAN WÓJCIK FOTOGRAFIA

Zapraszamy na urokliwy ślub i wesele do Siedliska Stary Tartak!

 

"Jak zawsze powtarzam przyszłym Parom nie ma dla mnie jako fotografa ślubnego problemu aby dojechać w każde miejsce i stworzyć niepowtarzalną pamiątkę z Waszego wesela. Tak było też tym razem. Do Martyny i Beniamina trafiłem z polecenia znajomych dlatego okolice Cieszyna, Skoczowa i Drogomyśla są mi już dobrze znane. Dodatkowo co ważne jest podkreślenia trafiam tam zawsze na bardzo serdeczne osoby. Przepiękne okolice Drogomyśla i Pruchnej położonych w historycznych granicach regionu Śląska Cieszyńskiego i urokliwe miejsce na wesele jakim jest Siedlisko Stary Tartak w Pruchnej dopełniło wszystko aby ten dzień dla Martyny i Beniamina był niesamowity.

 

PRZYGOTOWANIA


Ostatnia sobota lipca rozpieszczała pogodą od samego rana po przyjeździe na miejsce zachwyciłem się jeszcze bardziej miejscem gdzie odbyły się przygotowania i wesele. Stary Tartak w Pruchnej to idealne miejsce na uroczystości weselne wokół dużo zieleni, jeziora, polany istny raj dla weselników czy dzieci. Przygotowania Martyny odbyły się na piętrze w przepięknym pokoju z widokiem z balkonu zapierającym dech w piersi. W przygotowaniach pomagała jej siostra Martyna miała przepiękną suknię, biżuterię i niepowtarzalny bukiet. Beniamin ulokował się z bratem w dolnej części obiektu. Gdy nadeszła pora Ceremonii właściciel obiekty zabrał parę młodą przepięknym retro samochodem marki Roylls Royce. Miałem to szczęście aby towarzyszyć im w tej drodze."

Lucjan Wójcik Fotografia

 

 

Zaloguj się, aby dodać komentarz

Ta witryna używa plików cookie do celów funkcjonalnych oraz statystycznych. Potwierdź zapoznanie się z komunikatem i nie pokazuj go więcej. Potwierdź