Martyna & Przemek reportaż ślubny, Fotografia: White Story

Zapraszamy na reportaż ze ślubu Martyny i Przemka!

 

''Czy jest wśród naszych czytelników, ktoś kto marzy o uroczystości w pałacowych ogrodach? Dziś zabieramy Was na ślub w plenerze. Gospodarzami są Martyna i Przemek, Para Młoda, która na miejsce swojego wesela wybrała Pałac Mała Wieś koło Warszawy. Pałac Mała Wieś to niezwykle elegancki XVIII- wieczny zabytek, cieszący się opinią jednego z najpiękniejszych z okresu klasycyzmu w Polsce. Po renowacji powróciło do łask, gdzie z powodzeniem organizowane są wyjątkowe i niezapomniane uroczystości. Ślub i wesele Martyny i Przemka było jednym z pierwszych zrealizowanych w tym miejscu, z jakim efektem? Obejrzyj zdjęcia i oceńcie sami.
Ceremonia zaślubin odbyła się pod kolumnami Gloriety. Ogrodowa sceneria tak przyjemna dla oka, a dla ucha alleluja w wykonaniu Damiana Maliszewskiego. Nie jednej osobie zakręciła się łza w oku. Po uroczystości wszyscy przenieśli się do Nowej Oranżerii, aby wznieść toast za pomyślność Młodej Pary. Zdrowia!
Martyna, czuła, a zarazem konkretna. Przemek, troszczący się o nią, zdecydowanie podejmujący decyzje. Podczas organizacji uroczystości Para Młoda postawiła nie lada wyzwanie. Od początku wiedzieli jaka jest ich wizja tego dnia. Kolorem przewodnim miał być ulubiony kolor Martyny, czy kolor czarny. Pomysł…. Niesztampowy. Efekt… Spektakularny! 
Ślub i wesele, jeden dzień, coś się kończy, coś się zaczyna. Cudowne emocje towarzyszą Martynie i Przemkowi, w końcu od dziś są nową rodziną. Świętują ten dzień z Bliskimi, Przyjaciółmi, są tańce, toasty, życzenia. Dajemy sygnał: wszyscy mówią cheese. Jest moc uśmiechów, wygłupy, zdjęcia ślubne to momenty. Tworzą się wspomnienie, które my wklejamy do albumu ślubnego.

Dzięki Martynie i Przemkowi, mogliśmy po raz kolejny podziwiać Pieniny. Jesienny plener ślubny w Czorsztynie nad jeziorem na tle zamku to czas tylko dla młodego małżeństwa. Na twarzach widać spokój, wdzięczność, błogość.

Martyno, Przemku właśnie tego Wam życzymy na nowej drodze życia. Do usłyszenia.''

White Story 

 

 

White Story 

 

 

Zaloguj się, aby dodać komentarz

Ta witryna używa plików cookie do celów funkcjonalnych oraz statystycznych. Potwierdź zapoznanie się z komunikatem i nie pokazuj go więcej. Potwierdź