MARYNARKA ŚLUBNA Z TWOIMI ZDJĘCIAMI

Od teraz Panowie mogą zamówić marynarkę lub garnitur ze swoimi zdjęciami, wydrukowanymi na podszewce!

 

Sposobów na wyróżnienie się Panów w modzie ślubnejjest zdecydowanie mniej niż wśród Pań. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom Młodych Panów, marka Giacomo Conti stworzyła zupełnie nową ofertę pt. Unikalna Podszewka, w usłudze Szycia na Miarę. Od teraz Panowie mogą zamówić marynarkę lub garnitur ze swoimi zdjęciami, wydrukowanymi na podszewce. To innowacyjna usługa na polskim rynku. 

 

 

Zaprojektuj własny garnitur

 

Podszewka wykonana jest z wysokiej jakości wiskozy. A fotografie wydrukowane są na niej w postaci czarno-białego kolażu. Pan Młody może udostępnić zdjęcia kolorowe lub czarno-białe, natomiast grafik przekształci je do postaci czarno-białej, gotowej pod druk na tkaninie. 

Zdjęcia nie muszą być wysokiej jakości, czasami wystarczą te udostępnione ze smartphona. Liczba użytych do kolażu zdjęć to 4 do 6.

Aby poznać więcej wytycznych, zapraszamy na stronę tutaj 

Marynarka lub garnitur z Unikalną Podszewką to fantastyczna okazja dla Panów Młodych, aby celebrować najważniejszy moment w życiu jakim jest ślub w niespotykany dotąd sposób. Zdjęcia z ukochaną, podczas pobytu na wakacjach, zdjęcia rodzinne to ulotne momenty, które można zachować w piękny sposób przy sobie, skryte po wewnętrznej stronie marynarki. 

 

 

jak zaprojektowac garnitur slubny slubnaglowie.pl

Marynarka ze zdjęciami - garnitur ślubny slubnaglowie.pl

 

 

Garnitur ślubny szyty na miarę

 

Unikalna Podszewka kosztuje 299zł i jej koszt należy doliczyć do odszycia marynarki lub garnituru w programie Szycie na Miarę. To ekskluzywnej jakości usługa, która jest na miarę kieszeni Polaków. Garnitury szyte są metodą Made to Measure. Jest to usługa najwyższej jakości nawiązująca do tradycyjnego krawiectwa, co wiąże się z perfekcyjnym wykończeniem każdego detalu. Idealne ubranie jest tworzone od podstaw z udziałem klienta, co jest kluczem do stworzenia garnituru spełniającego wszelkie oczekiwania Pana Młodego.

 

 

Garnitur ślubny szyty na miarę slubnaglowie.pl

Garnitur ślubny szyty na miarę slubnaglowie.pl

 

 

Po więcej szczegółów na temat usługi zapraszamy do salonów Giacomo Conti oraz na stronę tutaj 

 

Giacomo Conti

 

 

Zaloguj się, aby dodać komentarz

Ta witryna używa plików cookie do celów funkcjonalnych oraz statystycznych. Potwierdź zapoznanie się z komunikatem i nie pokazuj go więcej. Potwierdź