Marzena i Damian - reportaż ślubny i sesja, Fotografia: WhiteStory.pl

Hotel Sokół Wesele – Narracja światłem pisana

 

"Chcielibyśmy zacząć od wyjątkowych słów – to był magiczny ślub i wesele! Zapraszamy Was na historię niesamowicie zakochanej w sobie Pary, która postanowiła połączyć swoje drogi w klimatycznym mieście jakim jest historyczny Łańcut.

Fotograficzny reportaż jest opowiadaniem, stworzonym poprzez zdjęcia – szczególnie te nieplanowane i spontaniczne. To ulotne chwile, naturalne i autentyczne. To również emocje, śmiech, łzy wzruszenia oraz niewypowiedziane słowa, które można odczytać z każdego pojedynczego kadru.

Reportaż ten jest opowieścią z jednego, szczególnego dnia życia dwojga ludzi – ma swój początek, rozwinięcie oraz zakończenie. My stworzyliśmy narrację naszymi kadrami, a nasza para stworzyła piękną i niepowtarzalną fabułę… Nieprzypadkowa kompozycja pozwoliła ukazać najważniejsze elementy każdego wydarzenia. Cień. Światło. To one dodają odpowiedniego smaku i esencji tej historii. Skupiliśmy się na tym, aby to opowiadanie miało swój rytm, dopasowany do temperamentu oraz tempa Pary, ich bliskich oraz całego biegu wydarzeń. Chcieliśmy utrwalić uczucia i emocje, które są zauważalne w oczach każdego człowieka!" - WhiteStory

 

 

Tradycja i nowoczesność łączą się w jedno…

Łańcut – założony przez króla Kazimierza Wielkiego, chętnie odwiedzany przez turystów, jest jednocześnie bardzo kameralnym i uroczym miasteczkiem. Hotel Sokół, który był miejscem cudownego wesela, znajduje się w pobliżu Zamku Lubomirskich i Potockich, jednego z najpiękniejszych rezydencji arystokratycznych w Polsce. Sam hotel jest połączeniem nowoczesności z tradycją. Był idealnym tłem dla wiecznie uśmiechniętych Marzeny i Damiana. Ona – krakowski architekt wnętrz, na pewno zwróciła uwagę na każdy detal, wybierając właśnie to wyjątkowe miejsce.
Bardzo się cieszymy, że mogliśmy uczestniczyć w tych ważnych dla nich momentach, których nie da się wykreować – trzeba je dostrzec oraz odpowiednio utrwalić. My zrobiliśmy to z ogromną przyjemnością! Fotograf ślubny, który posiada odpowiednią wrażliwość, zawsze podchodzi indywidualnie i z pasją do każdego ślubu. Dlaczego? Bo każdy ślub jest wyjątkowy i stanowi niepowtarzalną historię miłości!

 

 

Fotograf  Kraków  WhiteStory

 

Zaloguj się, aby dodać komentarz

Ta witryna używa plików cookie do celów funkcjonalnych oraz statystycznych. Potwierdź zapoznanie się z komunikatem i nie pokazuj go więcej. Potwierdź