Monika & Bogusz - wesele w stylu "Art Deco", reportaż WhiteStory

"Było wzruszająco. Uroczyście. Perfekcyjnie. Romantycznie. "

 

Zapraszamy Was do Warszawy, gdzie Monika i Bogusz poszli za głosem swojego serca i zawarli związek małżeński, a my mieliśmy zaszczyt uchwycić te piękne momenty, jakimi są ślub i wesele. Z radością wspólnie celebrowaliśmy te chwile i uczestniczyliśmy w ich dniu. Efekty naszej obecności można zobaczyć w postaci reportażu ślubnego oraz sesji ślubnej w plenerze.
Zapierająca dech w piersiach suknia kolekcji Justin Alexander, niesamowicie klimatyczny kościół, piękne emocje i szczęśliwi Monika i Bogusz. Prawdziwe wesele w wielkim stylu, które odbyło się w miejscu gdzie historia i współczesność łączą się w jedno, czyli w Forcie Sokolnickiego Cytadeli Warszawskiej, było uwieńczeniem tego magicznego dnia. Inspirujące wnętrze, pokryte szklanym dachem, srebrno-złote dekoracje w stylu glamour idealnie współgrały z całością oraz cudownie odbijały światło, które cały dzień towarzyszyło naszej uroczej Parze. Refleksy słońca, światło świec i delikatnie mieniące się cekiny oraz brokat stworzyły bajeczny efekt. Każdy fotograf ślubny doceni dobre światło, a ono wprost otulało Parę Młodą. Całość tworzyło klimat lat 20, a wesele w stylu Art Deco zawsze zachwyca swoją niesamowitą aurą, dzięki czerni połączonej ze złotem, które tworzą olśniewający efekt.
Czas wspólnie spędzony z najbliższymi zawsze jest bezcenny, ale doskonałej zabawy na weselu nie da się wprost opisać, łatwiej oddać wszystkie emocje dzięki fotografii ślubnej. Te uśmiechy, wzruszenia, emocje, momenty, rozmowy. To one zawsze tworzą atmosferę radości, a my z pasją fotografujemy każdy element dnia ślubu.
Duży ukłon z naszej strony jak zawsze należy się Darkowi Zwadowskiemu — konsultantowi ślubnemu, który czuwał nad każdym detalem oraz bardzo profesjonalnie podszedł do każdego powierzonemu mu zadania, a wszystko zostało przygotowane z najwyższą starannością.
Sesja ślubna jest delikatna i naturalna, w otoczeniu zieleni i kwitnących kwiatów. Klimat wiosenny i romantyczny jest cudownym tłem dla ukazania bliskości, sensualności oraz magii, jaka łączy dwoje zakochanych ludzi.
Zapraszamy na dawkę tych chwil poprzez obejrzenie pięknych kadrów, które powstały podczas sesji ślubnej w Warszawskich Łazienkach!"  Fotograf Kraków WhiteStory

 

 

Fotografia i film ślubny:

Fotograf Kraków   WhiteStory

 

Zaloguj się, aby dodać komentarz

Ta witryna używa plików cookie do celów funkcjonalnych oraz statystycznych. Potwierdź zapoznanie się z komunikatem i nie pokazuj go więcej. Potwierdź