Monika i Piotr - klip ślubny, Produkcja: WeddingTree

Niesamowicie energetyzujący klip ślubny!

 

"Maj na Podlasiu w tym roku był niesamowity, ciepły, rozgrzewający ciało po długiej i mroźnej zimie. Takie wałśnie jest podlasie, przepiękne o tej porze roku, wszystko budzi sie do życia, a może już się obudziło. Tego cudownego dnia, Monika i Piotr, powiedzieli sobie, sakramentalne TAK, bez wahania i ze łzami wzruszenia w oczach.

Przepiękna Bazylika Białostocka oraz oprawa która towarzyszyła podczas całej ceremonii zaślubin, zapierała dech w piersiach, niesamowita oprawa muzyczna oraz, słowa księdza które na długo pozostaną w pamięci ... ale to nie wszystko, bo gdy słońce zbliżało się do zenitu, para młoda podjechała pod wspaniałe, widowiskowe miejsce na tej Podlaskiej ziemi, mianowicie, Rezydencja Protasy gdzie z wielkim hukiem, przywitali ich goście wraz z prowadzącym Leszkiem Gregorczykiem ... "Woooow, niesamowici, cudowni" to pierwsze słowa które dało się usłyszeć po przekroczeniu progu sali weselnej.

Tak właśnie było, zabawa do rana, cudowne niespodzianki, saksofon Kamila (Kamil Skorupski) występ mega gwiazdy Justyny, Dekoracje od Wianki Anki, Sushi od SushiToGo ... było tego sporo, na prawdę dużo. Kochani, my o was nie zapomnimy, bo każda chwila z wami była pełna miłości, to było odczuwalne na setki kilometrów ... praca nad waszym filmem dała nam kolejny powód do tego, by nie zapominać, jak dobrymi i zwariowanymi ludźmi otaczamy się w naszej Pasji.

Trzymajcie się ciepło, niech ten film towarzyszy wam przez całe życie, wracajcie do niego jak najczęściej i nie zapominajcie jak wazna jest MIŁOŚĆ !!!"

WeddingTree

 

 

Zaloguj się, aby dodać komentarz

Ta witryna używa plików cookie do celów funkcjonalnych oraz statystycznych. Potwierdź zapoznanie się z komunikatem i nie pokazuj go więcej. Potwierdź