Monika & Krzysztof sesja ślubna, Fotografia: M.Kiszela Photography

Zapraszamy na sesję ślubną Moniki i Krzysztofa!

 

'' Sesję ślubną Moniki i Krzysztofa, postanowiłem wykonać w cudownej , starej stodole w której Panuje niezwykły klimat. Światło tutaj jest magiczne, i można świetnie je wykorzystać do zrobienia naprawdę klimatycznych zdjęć ślubnych. Zwykle w stodole organizowane są nie duże klimatyczne wesela, mi jeszcze nie było dane fotografować tam takiej imprezy. Musi wam więc wystarczyć sesja ślubna.

Monika i Krzyś są urodzonymi modelami , na zdjęciach widać jak bardzo się kochają. Wnętrze idealnie pasuję do ich osobowości. Są czuli uwielbiają się przytulać , i co najważniejsze są do szaleństwa w sobie zakochani. Stodoła u Jojo jest pełna wyjątkowych przedmiotów, które właściciele przywieźli ze swoich podróży po całym świecie. Ja jednak postanowiłem dołożyć trochę od siebie.

O stworzenie stylizacji do sesji poprosiłem dziewczyny z Wiła Wianki

Stodoła znajduję się w przeuroczej miejscowości , Rzepiska jest to wg mnie najpiękniejsze miejsce na całym Podhalu. Roztacza się stąd najcudowniejszy widok na Tatry. Osobiście uwielbiam tu wracać jest to miejsce gdzie czuję się cudownie.

Chciałem pokazać wam miłość która łączy ze sobą tych dwoje młodych ludzi. Reszta jest tylko dodatkiem do nich.

Miejsce stylizacja, to wszystko znajduję się na drugim planie, bo najważniejsze na tych zdjęciach jest uczucie.'' - M.Kiszela Photography

 

 

 

Zaloguj się, aby dodać komentarz

Ta witryna używa plików cookie do celów funkcjonalnych oraz statystycznych. Potwierdź zapoznanie się z komunikatem i nie pokazuj go więcej. Potwierdź