Monika & Mateusz - REPORTAŻ ŚLUBNY, FOTOGRAFIA: VERY LUCKY STAR

Ten ślub cechował charakter eklektyczny - fantastyczne połączenie klasyki, rustykalnych i romantycznych elementów!

 

"Niezapomniane wesele Moniki i Mateusza, które odbyło się w rustykalnym obiekcie położonym Grodźcu w Bajka Hotel & Resort. Dwoje pełnych radości, temperamentu, przepełnionych emocjami i pasją do tańca pozostanie w naszej pamięci na długo.

Wesele zachwyciło nas nietuzinkowymi kreacjami Państwa Młodych i fantastycznymi dekoracjami przygotowanymi przez One Day Marta Nestorowicz. W tej ferii kolorów przewodziły odcienie niebieskiego i fioletu. Kreacje były połączeniem klasyki i stylu rustykalnego. Uwagę przykuwała spektakularna oprawa kwiatowa zarówno w kościele jak i na sali weselnej. 

Monika na przygotowaniach ubrana była w kolorowy, orientalny szlafrok w motywy kwiatowe - współgrające z kolorystyką bukietu ślubnego. Makijaż wykonała  Make Up by Kasia Kuczera. Upięte do tyłu włosy w finezyjne sploty zwieńczała wpinką kwiatowa korespondująca również z wielobarwnym bukiecikiem ślubnym składającymi się z:  bladoniebieskiego powojnika - Klematis, róży w kolorach blado i ciemno różowym, żółtych kocanek, pomarańczowych dalii, fioletowego mikołajka, gałązek oliwnika, eukaliptusa, filetowej i granatowej  ostróżki oraz pomarańczowego ostu. Suknia ślubna od Lillian West i kolczyki - sutasz PiLLow Design. Buty ślubne w kolorze jasno niebieskim od  Badura.

Pan Młody ubrany był w garnitur w gołąbkowo niebieskim odcieniu z wzorem w subtelną kratkę marki Bytom, brązową muchę Baboshkaa i rustykalne spinki drewniane KAROL DREVKO, brązowe buty Wittchen. Całość dopełniało auto Triumph Spitfire z 1974 roku w kolorze błękitnym od autoweselne. 

Urzekła nas pomysłowość Moniki i Mateusza - gdyż sami wykonali przygotowali pomysłowe i nonszalanckie kurteczki (firmaYourturn) z napisami na plecach. Ślub cechował charakter eklektyczny - fantastyczne połączenie klasyki, rustykalnych elementów i romantycznych."  Very Lucky Star

 

 

niebieskie pantofle do slubu slubnaglowie.pl

kolorowy wielokwiatowy buket slubny slubnaglowie.pl

bukiet slubny na lato slubnaglowie.pl

rustykalna para młoda slubnaglowie.pl

panna młoda z tatuazem slubnaglowie.pl

butonierka pana mlodego slubnaglowie.pl

kok do slubu slubnaglowie.pl

fajne auto do slubu slubnaglowie.pl

pan i panna mloda w kurtce jeansowej slubnaglowie.pl

długi welon dla panny młodej slubnaglowie.pl

sala weselna udekorowana w stylu rustic glam slubnaglowie.pl

złote krzesla na wesele slubnaglowie.pl

kolorowy bukiet na weselnym stole slubnaglowie.pl

 

Very Lucky Star

 

Zaloguj się, aby dodać komentarz

Ta witryna używa plików cookie do celów funkcjonalnych oraz statystycznych. Potwierdź zapoznanie się z komunikatem i nie pokazuj go więcej. Potwierdź