Motocykl jako motyw przewodni Waszej uroczystości

Dla wszystkich par, które po cichu marzą o połączeniu swojej największej pasji z najważniejszym dniem w ich życiu mamy rozwiązanie wesele z motywem motocyklowym.

fotografia: LANCERTO S.A.

 

Wasza pasja związana z jednośladami to niespotykane natchnienie, może niektórym wydawać się trudnym tematem do połączenia ze ślubem, jednak możemy go wykorzystać podczas całego wesela – od zaproszeń po orszak i dekoracje.

 

 

Przygotowanie „save the date” w formie filmiku z Wami i Waszym hobby w roli głównej jest bardzo popularne i na pewno efektowne. Filmik przesłany mailem lub zamieszczony na stronie ślubnej czy YouTube, zrobi wrażenie i spowoduje, że zaproszeni goście poczują się od razu częścią tej niezwykłej ceremonii.

Zaproszenia – bardzo proste, eleganckie, jednostronne w kopercie z nadrukiem pary na motocyklu, lub otwierane z Waszym zdjęciem z sesji na pierwszej stronie.


CZYM DO ŚLUBU?

 

Jeśli chodzi o kolory motywu motocyklowego – wbrew pozorom są one bardzo tradycyjne - czerń i biel. Czerń z bielą to najpopularniejsze ślubne połączenie kolorów – Panna Młoda w bieli, Pan Młody w czarnym smokingu.

A może któraś z Was zdecyduje się na czarną suknię!?  Dodatki dla Młodej Pary – dla Pani: skórzane rękawiczki, podwiązka, skórzana kurtka, a dla Pana: spinki do mankietów, skórzana kamizelka.

 

 

Weselne dekoracje – kilka inspiracji...

Jeśli ślub odbywa się w kościele, przed budynkiem mogą stać zaparkowane, jeden obok drugiego jednoślady, przed USC również można zająć kilka miejsc parkingowych. W środku kościoła natomiast skromne dekoracje a w przejściu obok ławek ustawione kaski, czarne i białe – jeden obok drugiego.... Co Wy na to?

 

Na stołach sali weselnej lampy oliwne – ich ciepłe światło będzie na pewno umilało gościom czas spędzony przy stołach.

Dla bardziej odważnych – kaski na stołach udekorowane świeczką, kwiatami. A może jako dekoracja sali – buty motocyklowe pełne kwiatów?

Gdzieniegdzie części motocyklowe – łańcuch, manetki, rury wydechowe?!

A może zaraz za Waszym stołem, na podwyższeniu – motocykl marzeń? Na ścianach mogą też wisieć zdjęcia z Waszych podróży na jednośladzie.


SAMOCHÓD DO ŚLUBU NIE TYLKO DLA MŁODEJ PARY

 

 

Kolejnym akcentem przypominającym o Waszej pasji jest tort weselny, który może być w formie opon, tortu opryskanego błotem spod kół, albo figurki, które mogą przedstawiać Was na jednośladach.

 

Jedną z atrakcji ślubnych może być przejażdżka na ścigaczu lub chopperze, a dla dzieci przejażdżka w wózku bocznym. Atrakcja zarezerwowana jest oczywiście dla rozsądnych gości.

Efektowne wyjście z kościoła czy Urzędu Stanu Cywilnego, któremu towarzyszy warkot silników będzie niezapomnianych przeżyciem zarówno dla Was jak i gości weselnych. Przecież brzmienie odkręcanych manetek jest najpiękniejszą muzyką dla uszu.

 

 

Natomiast podróż do sali weselnej z eskortą motocyklową jest na pewno bardzo spektakularnym zjawiskiem. Znajomi motocykliści jak i niektóre kluby motocyklowe chętnie będą towarzyszyły Parze Młodej w tej podróży.

Taki przejazd sprawi, że zarówno każdy przechodzień oraz zmotoryzowany zwróci uwagę na przejazd.

 

 

A po uroczystości weselnej – upominki dla gości – oto kilka pomysłów, które zostaną docenione: breloczek ze ścigaczem, dzwonek „Biker's Bell” - jak mówi legenda krążąca po świecie dzwonek, który chroni motocyklistów przed złem czyhającym podczas podróży, spersonalizowane emblematy i naszywki, chusty motocyklistów z imionami nowożeńców, kieliszki – oczywiście spersonalizowane, maskotka w kombinezonie i kasku – także spersonalizowana, motocyklowe czekoladki, Wasze zdjęcia z sesji na jednośladzie z podziękowaniami i wiele innych pomysłów i artykułów dostępnych na rynku.

 

 

Do sesji fotograficznej znajdźcie otwartego fotografa, który specjalizuje się w fotografii w plenerze. Wśród znajomych motocyklistów na pewno ktoś słyszał lub zna godnego polecenia fotografa rozumiejącego i dzielącego Waszą pasję.

A może także poprosić, aby goście robili ciekawe zdjęcia jednorazowymi aparatami, po kilka sztuk przy jednym stole – zdjęcia z różnych perspektyw – niezapomniana pamiątka...

 

FOTOGRAFA ŚLUBNEGO

 

 

Fioletowy koliber - wedding planners

 

 

 

Zaloguj się, aby dodać komentarz

Ta witryna używa plików cookie do celów funkcjonalnych oraz statystycznych. Potwierdź zapoznanie się z komunikatem i nie pokazuj go więcej. Potwierdź