Motyle - motyw przewodni wesela

Motyle są delikatne, magiczne, subtelne, nieuchwytne. Idealnie wpisują się w ślubną tematykę, zwłaszcza jeśli zależy wam na bajkowej, romantycznej atmosferze.

fotografia: Ślub w plenerze

 

Planując ślubno-weselną aranżację, warto pomyśleć o akcencie, detalu, który przewijając się konsekwentnie we wszystkich etapach i elementach tego dnia, scalają go i podkreślają jego wyjątkowość. Tym akcentem może być kolor, kwiat lub element dekoracyjny, na przykład: motyle.

 

 

Są delikatne, magiczne, subtelne, nieuchwytne. Idealnie wpisują się w ślubną tematykę, zwłaszcza jeśli zależy wam na bajkowej, romantycznej atmosferze. Spójrzcie, jak pięknie ozdabiają ślubne bukiety. Motyle, które przysiadły na wiązance panny młodej wyglądają niezwykle realistycznie.

 

 

Suknia z motylim dekorem to totalnie magiczna kreacja. Kolorowe owady mogą opleść całą suknię, zdobić jako koronkowa aplikacja lub przysiąść na niej w postaci broszki.

 

 

Wplatając motyle we włosy osiągniecie efekt elfa lub wróżki. Subtelnie, marzycielsko, zjawiskowo...

 

 

Udekorowanie sali weselnej w konstrukcje z papierowych motyli bujających w powietrzu nad głowami gości stworzy obraz letniej łąki

 

Motyle na stołach w charakterze winietek, kolorowego konfetti rozrzuconego między nakryciami lub jako uzupełnienie kwiatowych bukietów - to niedrogi i bardzo prosty do zrealizowania pomysł.

Motyle możecie wyciąć i przymocować na żyłkach sami, konfetti "wyprodukować" za pomocą dziurkacza o motylim wzorze, a realistycznie wyglądające owady bez problemu kupicie w sklepach z artykułami papierniczymi lub dekoracyjnymi. Motyle jako winietki, podziękowania dla gości w kształcie motyli nie tylko spełnią swoją funkcję, ale i ozdobią weselne nakrycia.

 

 

Tort, na którym przysiadło kilka motyli - marcepanowych lub dekoracyjnych, zrobi duże wrażenie na waszych gościach i stanie się doskonałym uzupełnieniem bajkowej scenerii, jaką stworzycie.

 

 

Wybór ślubnego akcentu zaanonsujcie już na blankietach weselnych zaproszeń. To bardzo wdzięczny wzór, doskonale komponuje się z kwiatami lub samodzielnie tworzy urocze ażurowe konstrukcje.

 

 

Zaloguj się, aby dodać komentarz

Ta witryna używa plików cookie do celów funkcjonalnych oraz statystycznych. Potwierdź zapoznanie się z komunikatem i nie pokazuj go więcej. Potwierdź