Motyw przewodni: zabawa w lunaparku

Zabawny, tryskający dziecięcą radością i letnim klimatem lunapark!

fotografia:  LM FOTO

 

Dla tych z was, którzy w poszukiwaniach pomysłu na swoje wesele kierują się w stronę retro i vintage, mamy całkiem interesującą inspirację na motyw przewodni uroczystości.

Zabawny, tryskający dziecięcą radością i letnim klimatem lunapark! Doskonały pomysł na wesele ludzi z dużym poczuciem humoru i dystansem do siebie. Jak wyczarować magiczny cyrkowy świat na przyjęciu? Zapraszamy do lektury!

 

 

 Wesele z wesołym miasteczkiem i cyrkiem w tle to temat na przyjęcie w stylu retro. Panna młoda w krótkiej sukni na usztywnionej halce, czerwonych butach, w uroczej woalce, która doda całej stylizacji bardzo określonego klimatu pin-up. Pan młody w oryginalnej muszce, szelkach, z zabawną butonierką będzie idealnym dopelnieniem stroju ukochanej.

 

 

Wesele na łonie natury, goście bawiący się w pięknie oświetlonym namiotem - to wymarzony scenariusz na cyrkowe wesele. Jeżeli jego realizacja nie jest możliwa, do lunaparkowej atmosfery można nawiązać aranżacją sali. Tkaniny u sufitów, girlandy z proporczyków, świetlne łańcuchy, papierowe kule.

 

 

Najbardziej charakterystyczne  będzie połączenie czerwieni z bielą. Równie dobrze sprawdzą się delikatne pastele. Postawcie na tkaniny w pasy, kolorowe szkło, bukiety z sezonowych kwiatów i cyrkowe motywy: słonie, klauny, gimnastycy na trapezach, stare plakaty przedstawień cyrkowych i dużo dodatkowych źródeł światła.

 

 

Jeśli lunapark, to i atrakcje z nim związane: występ klaunów, tancerek w strojach z piór, magików, połykaczy ognia. Również wy możecie dać krótki występ lub przygotować konkursy magiczne, które rozbawią weselników. Budka z popkornem, strzelnica, foto-kabina z przebraniami. Zachwyceni będą nie tylko najmłodsi goście weselni ;)

 

 

 

Nie zapomnijcie o podtrzymującym charakterystyczny klimat wesołego miasteczka "wkład" w menu: oprócz wspomnianego popkornu, wata cukrowa, małe hamburgery, lizaki, babeczki, lemoniada domowej roboty i odpowiednio wystylizowany tort.

 

 

Nadchodzące szaleństwo zapowiedzą odpowiednio zaprojektowane zaproszenia :)

Zaloguj się, aby dodać komentarz

Ta witryna używa plików cookie do celów funkcjonalnych oraz statystycznych. Potwierdź zapoznanie się z komunikatem i nie pokazuj go więcej. Potwierdź