Mucha czy krawat – co wybrać do stylizacji na wesele?

Dobierz szykowne dodatki do wyjątkowego garnituru na wesele...

 

 

Mucha czy krawat – co wybrać do stylizacji na wesele?


Ubiór na wesele to jedna z najistotniejszych spraw do ustalenia, na ten wyjątkowy dzień. Niezależnie, czy jest Twoja uroczystość, czy jesteś zaproszony jako gość lub ktoś z rodziny. Odpowiednia stylizacja weselna podkreśli rangę wydarzenia i sprawi, że będziesz się dobrze czuł. Dlatego warto przyjrzeć się kilku aspektom jak choćby dobranie do odpowiedniej stylizacji krawatu, czy muchy.


Decydując się na dodatki takie jak krawat czy mucha do garnituru, pamiętaj o wygodzie. Zdecydowanie zwrócił uwagę na szczegóły, tak by dobrać odpowiednie dodatki, które uwydatnią Twój fantastyczny wygląd. Mucha i krawat uzupełniają elegancką stylizację na najważniejsze wydarzenia. Dlatego bez nich zdecydowanie się nie obejdzie. Jednak, które z nich wybrać?

 

mucha do ślubu slubnaglowie.pl

 

 

Idealne dopełnienie do wieczorowej kreacji

 


Obecnie przyjęło się, że mucha do garnituru jest idealnym dodatkiem w ramach stroju wieczorowego. Ubiera się ją przede wszystkim, gdy planowana są tańce i zabawa. Można powiedzieć, że muchy absolutnie przejęły modę na studniówki oraz stylizacje balowe. Nie zmienia to oczywiście faktu, że krawat w dalszym ciągu może prezentować się dobrze. Wiele osób uznaje muchę za bardziej praktyczną.


Zdecydowaną korzyścią płynącą z wyboru muchy jest to, że podczas wszelkiego rodzaju tańców oraz zabaw nie będzie Ci przeszkadzać. Jej zwięzłość i sztywne spięcie w okolicy szyi pomaga utrzymać jednolitą formę, a tym samym nie będzie się przemieszczać. Co najwyżej przekręci się delikatnie, co można jednak bardzo łatwo i szybko naprawić. Ponadto przykuwa uwagę, gdyż znajduje się najbliżej twarzy. Odkrywa także znaczną część koszuli, przez co pomaga uwydatnić jej szyk. 

 

bordowy garnitur ślubny slubnaglowie.pl

 

 

 

Dobierz odpowiednią koszulę do muchy

 


Dobierając muchę do garnituru, koniecznie zwróć uwagę, jaką koszulę zamierzasz założyć, gdyż nie z każdą prezentuje się tak samo dobrze. Dlatego też poleca się, by do muszki zakładać koszulę z ozdobnymi guzikami lub ewentualnie z plisą, która je zakrywa. Warto byś unikał zakładania muchy do koszuli z tradycyjnymi, białymi guzikami. 

 


Elegancka stylizacja na dzień ślubu

 


Krawat należy do jednych z bardziej okazałych dodatków do garnituru. Optycznie wydłuża całą sylwetkę i sprawia, że wydaje się ona bardziej smukła. Dużym plusem krawatu jest jego trwałe wiązanie. Jeśli zawiążesz go dokładnie, nie będzie możliwości, by węzeł puścił. Minus męskiego krawatu to mniej swobody niż w przypadku muchy. Podczas tańców istnieje ryzyko, że krawat Ci się przekręci lub wysunie się na marynarkę. Rozwiązaniem jest założenie do garnituru kamizelki lub spięcie krawata specjalną klamrą.

 

krawat dla pana młodego slubnaglowie.pl

 

 

Niezwykłym plusem w przypadku tego dodatku to jego wyrazistość. Obecnie istnieje szeroki wybór wyrazistych oraz ciekawych wzorów, przez co ubogacisz swój garnitur i uczynisz go jeszcze bardziej wyjątkową stylizacją. Będą one znacznie bardziej widoczne niż na muszce. 

 

niebieski garnitur slubny giacomo conti slubnaglowie.pl

 

 

 

Dobierz szykowne dodatki do wyjątkowego garnituru na wesele

 


Niezależnie na którą opcję się zdecydujesz, pamiętaj, że ten element ubioru jest dodatkiem do całości. Nie zapomnij zatem w pierwszej kolejności dobrać szykownego garnituru na wesele, w którym będziesz się dobrze czuł. Obok garnituru potrzebujesz zatem jeszcze koszuli oraz butów, by w dobrym stylu i wygodnie przetańczyć całą noc – niezależnie czy jesteś jedynie gościem, czy Panem Młodym. 


To, czego potrzebujesz, znajdziesz w ofercie sklepu Giacomo Conti. Sprawdź produkty dostępne zarówno w sklepie internetowym, jak i w salonach stacjonarnych, gdzie profesjonalna obsługa pomoże Ci dobrać właściwy produkt. Marka Giacomo Conti udostępnia darmowe korekty krawieckie, a także realizację szycia na miarę. W ten sposób jesteś w stanie dopasować idealnie ubranie do każdej sylwetki.

 

 

 

 

Zaloguj się, aby dodać komentarz

Ta witryna używa plików cookie do celów funkcjonalnych oraz statystycznych. Potwierdź zapoznanie się z komunikatem i nie pokazuj go więcej. Potwierdź