NATALIA I SZYMON – PIĘKNE WESELE W CEGIELNI W RZUCEWIE

Radosna Natalia, skory do wzruszeń Szymon, szaleni Goście, świetny Dj, znajomy i wiecznie uśmiechnięty Ksiądz, ach…po prostu same wspaniałe wspomnienia!


"Są takie miejsca na Pomorzu, które uwielbiamy i do których z chęcią wracamy przy okazji wesel, a nawet więcej – my nie możemy się doczekać, kiedy znów będziemy mieli okazję je odwiedzić. Niewątpliwie takim miejscem jest Cegielnia w Rzucewie – jedno z naszych ulubionych miejsc weselnych.

Jeśli jeszcze dodam, że Natalia i Szymon, których pasją są podróże, zrobili całą dekorację wraz z najmniejszymi detalami właśnie inspirując się swoim hobby, to nie muszę chyba dodawać, że tym podbili nasze serca. Było naprawdę przepięknie, pogoda i wszystko wokół zgrało się, aby świętować razem z Nimi ten wielki dzień, nawet pełnia księżyca magicznie doświetlała Cegielnię, a wariacki szantowy blok taneczny sprawił, że podłoga w Cegielni zadrżała…Dla nas – bomba!

Radosna Natalia, skory do wzruszeń Szymon, szaleni Goście, świetny Dj Tomek Kamiński vel TOKA, ekipa od Ewa zaprasza, sama Cegielnia, który zawsze jest gwarantem wysokiej jakości, znajomy i wiecznie uśmiechnięty Ksiądz, ach…po prostu same wspaniałe wspomnienia!

No i w tym roku znowu będzie li mieli okazję fotografować ślub w tej Rodzinie, więc chyba i my pozostawiliśmy po sobie dobre wrażenie…

Pozdrawiamy gorąco i do zobaczenia!" - B&W Photography

 

 

Zaloguj się, aby dodać komentarz

Ta witryna używa plików cookie do celów funkcjonalnych oraz statystycznych. Potwierdź zapoznanie się z komunikatem i nie pokazuj go więcej. Potwierdź