Niezwykle sensualna sesja ślubna ‘Fleurs d'amour, Fotografia: Elena Matiash Photography

Czy wierzysz w to, że prawdziwa miłość zdarza się raz?

 

Taka miłość niesie ze sobą piękno i uczucia, których nie da się podrobić. Błysk w oczach, trzepotanie serca, pełne namiętności spojrzenia...

To wszystko udało się przekazać Elenie Matiash w sesji Fleurs d' amour. W jej kadrach uczucia zawsze odgrywają kluczową rolę.

Sesja rozpoczyna się zmysłowym buduarem w apartamentach Hotelu Alexandrinum, z subtelną bielizną Li Parie w roli głównej.
Która Panna Młoda nie chciałaby, aby dzień ślubu zaczynał się właśnie tak - z lampką szampana, spędzony na niespiesznych przygotowaniach?

O wizerunek Pary Młodej zadbały czołowe polskie marki - Sylwia Kopczyńska oraz Lancerto. Biżuteryjny wianek do włosów oraz biżuteria od NOVIA BLANCA dopełniają stylizacji nadając jej romantycznego i jednocześnie eleganckiego charakteru.

Motywem przewodnim dekoracji stał się kwiat anturium. Bella Fiori przewrotnie podeszła do tej rośliny, nie kojarzonej ślubnie, tworząc zjawiskowe dekoracje i romantyczny bukiet. Kwiat anturium pojawia się także, na dekorowanym jadalnymi kwiatami torcie wykonanym przez Słodkie Chwile oraz ręcznie malowanej i pisanej papeterii od White Letters. Za wizaż utrzymany w ciepłych kolorach brzoskwini odpowiedzialna była Joanna Sirak. W trakcie sesji powstał także film autorstwa My Planned Day.

Zapraszamy!

Photo -Elena Matiash Photography 


Accessories- NOVIA BLANCA 
Flower decorations- Bella Fiori 
Wedding stationary- White Letters 
Make-up & Hair- Joanna Sirak hair&makeup 
Cake- Słodkie chwile 
Dress -Sylwia Kopczynska 
Models -Specto Models, Pamela Nowak, Gabriel Wolff 
Film -My Planned Day 
Groom clothes- Lancerto 
Underwear- LiParie 
Location- Hotel Pałac Alexandrinum’

 

 

Elena Matiash Photography 

 

Zaloguj się, aby dodać komentarz

Ta witryna używa plików cookie do celów funkcjonalnych oraz statystycznych. Potwierdź zapoznanie się z komunikatem i nie pokazuj go więcej. Potwierdź