O czym pan młody nie chce Ci powiedzieć?

Co myśli Twój pan młody, ale nie chce, żebyś o tym wiedziała?

fotografia:Malachite Meadow

 

Pan Młody na weselu 

 

Jedną z wielu umiejętności, które możesz pragnąć posiąść podczas planowania ślubu, jest umiejętność czytania w myślach.

Gdybyś tylko mogła spojrzeć na osobę i dokładnie wiedzieć, co myśli, jakie ma nadzieje lub czym się denerwuje, wszystko byłoby o wiele prostsze. Skoro nie możesz po prostu wykorzystać tego wewnętrznego działania swojego mózgu, musisz polegać na tym, co ludzie Ci mówią.

Pomocne może się okazać spojrzenie na to, co myśli Twój pan młody, ale nie chce, żebyś o tym wiedziała.

 

 

 

czarny smoking ślubny giacomo conti, slubnaglowie

fotografia:Giacomo Conti 

 

 

Pan Młody denerwuje się przed ślubem 

Zwróć uwagę, jak bardzo jesteś zdenerwowana na myśl o swoim ślubie i weselu, i jak Twoje dłonie zaczynają się pocić, kiedy wyobrażasz sobie, jak idziesz w stronę ołtarza. Nawet jeśli Twój narzeczony jest pozornie mało zainteresowany przygotowaniami, on także jest bardzo nerwowy.

Niezależnie od tego, czy się do tego przyzna, jest lista rzeczy, które go denerwują. Zamiast zmuszać go do przedstawienia swoich obaw, bądź otwarta i szczerze porozmawiajcie na temat spraw, które Cię niepokoją. Zobacz, czy Twój partner chce się otworzyć.

 

 

Zastanawia się: „co, jeśli?”

Wiele się dzieje w głowie Twojego narzeczonego, a wiele z tych „rzeczy” to pytania: „co, jeśli?”. Co, jeśli nie pojawisz się przed ołtarzem? Co, jeśli zawarcie związku małżeńskiego oznacza utratę własnej tożsamości? Co, jeśli Wasz ślub jest wypełniony dramatami między gośćmi?

Są duże szanse na to, że chociaż o tym nie mówi, wiele myśli na temat Waszego ślubu.

 

pan młody ze świadkiem, niebieski garnitur na ślubie, slubnaglowie

fotografia: B&W Photography

 

 

Pieniądze są naprawdę ważne

Ustalenie, kto zapłaci całą gotówkę za wesele, może być nieco stresujące. Nawet jeśli Ty i Twój narzeczony postanowiliście zapłacić za nie z własnego konta, nie oznacza to, że jest rozsądnym wydawanie na to tak wielu pieniędzy.

Mógłby Ci powiedzieć, że jest temu przeciwny, ale z tyłu jego głowy jest myśl o tym, jak to może Cię zranić. Nic dziwnego, że w jego głowie kłębią się myśli, iż wydawanie kilku tysięcy złotych na kwiaty, czy obrączki ślubne z diamentami nie jest rozsądne. 

 

 

szara marynarka pana młodego, slubnaglowie

fotografia: LMFOTO.PL

 

 

Wątpliwości Pana Młodego przed ślubem 

 

On ma nadzieję, że niczego nie zepsuje

Chociaż może się wydawać, że Twój pan młody nie ma wielu obowiązków w tym wielkim dniu, istnieje tajemniczy lęk przed zepsuciem przez niego nawet tych małych elementów.

Co, jeśli zapomni on o swojej przysiędze? Pomyli kroki na parkiecie? Zbyt długo zabaluje poprzedniego dnia i pojawia się na ślubie z kacem? Choć może wydawać się wolny od wszelkich problemów, a przedstawione sytuacje nie robią wrażenia bardzo prawdopodobnych, są to elementy, którymi naprawdę się stresuje.

 

 

fotografia: Paweł Traczyk FOTOGRAFIA ŚLUBNA

 

Stres Pana Młodego 

 

Nie wie, czego się spodziewać

Jeśli Twój narzeczony robi świetną robotę, kojąc Twoje nerwy i przypominając Ci, jak wyjątkowy będzie ten dzień, ma nadzieję, że nie zdajesz sobie sprawy, że on też jest w tej samej łodzi i nie bardzo wie, czego się spodziewać.

Trudno przewidzieć, jak pójdzie dzień ślubu, a jeśli pana młodego nie było na zbyt wielu weselach ani nie uczestniczył w procesie planowania ślubu, to na pewno nie chce, abyś wiedziała, że jest nowicjuszem w rozgryzaniu tego całego weselnego protokołu. 

 

 

dwurzędowy granatowy garnitur pana młodego, lancerto, slubnaglowie

fotografia: Lancerto 

 

Najpiękniejsza galeria ślubna w Polsce - #panmlody - zobacz 

 

 

Zaloguj się, aby dodać komentarz

Ta witryna używa plików cookie do celów funkcjonalnych oraz statystycznych. Potwierdź zapoznanie się z komunikatem i nie pokazuj go więcej. Potwierdź