Ola i Jarek - rustykalny ślub, Fotografia: Just Married

Tradycja, naturalność, sielanka, lekkość – tak w kilku słowach można opisać rustykalny ślub Oli i Jarka

 

"Tradycja, naturalność, sielanka, lekkość – tak w kilku słowach można opisać rustykalny ślub Oli i Jarka, w którym mieliśmy zaszczyt uczestniczyć.

Wesele z dala od zgiełku miasta, bez patosu i nadęcia to coraz częściej wybierany kierunek podczas organizacji najważniejszego dnia w życiu.
Dziś zakochani odchodzą od modelu wielkich balów i wystawnych przyjęć. Młode pary stawiają na slow weeding. Przyjęcia tego typu często organizowane są na świeżym powietrzu, z drewnem, snopkami siana, kwiatami polnymi i własnoręcznie wykonanymi ozdobami.

Rustykalne wesela mają w sobie nieopisany urok. Przywodzą na myśl najprostsze i zarazem najsilniejsze uczucia, które targają młodą parą w tym magicznym dniu. Rustykalne dodatki podkreślają siłę natury, piękno świata, przywiązanie do korzeni, wagę przyjaźni i miłości.

Rustykalne wesele
Ola i Jarek także postawili na naturalny i sentymentalny klimat przyjęcia. Uroczystość zaślubin odbyła się w malowniczym, drewnianym kościółku. Przyjęcie zorganizowano w sali, która pozwoliła gościom na skorzystanie z zjawiskowo zaaranżowanej przestrzeni na świeżym powietrzu. Leżaki, lampiony, girlandy i inne spersonalizowane rustykalne dodatki stworzyły niezapomniany klimat uroczystości.

Podróże jako motyw wesela
Pomysłów na motyw wesela może być wiele. Z doświadczenia jednak wiem, że najlepiej sprawdzają się te, które wypływają z serca Państwa Młodych. Ola i Jarek, jako miłośnicy podróżowania, zaprosili gości do wspólnej wędrówki swoimi śladami. Podróże jako motyw wesela pojawiły się w licznych odsłonach.

Dodatki przywiezione z podróży
Para młoda swój strój skompletowała w różnych zakątkach świata. Zarówno delikatna, koronkowa suknia Oli, jak i garnitur Jarka w stylu vintage są przepięknymi pamiątkami z zagranicznych wyjazdów.

Motyw podróży pojawił się również na stołach w postaci drobiazgów przywiezionych z różnych miejsc, w których Ola i Jarek mieli okazję być jako narzeczeństwo.
Całość sprawdziła się doskonale. Jak widać, proste pomysły, płynące z serca potrafią stworzyć niezapomnianą, ciepłą atmosferę. Rustykalny ślub to pierwszy krok ku rezygnacji z banału, na cześć bliskości i naturalności.

Olu i Jarku dziękujemy! Życzymy jak najpiękniejszej podróży życia." - Just Married

 

 

 

Zaloguj się, aby dodać komentarz

Ta witryna używa plików cookie do celów funkcjonalnych oraz statystycznych. Potwierdź zapoznanie się z komunikatem i nie pokazuj go więcej. Potwierdź