Pan Młody w stylu vintage

Ślub w stylu retro lub vintage daje duże pole do popisu nie tylko dla Panny Młodej. Ten styl pozwala także Panu Młodemu na mnóstwo możliwości, których nie oferują inne style ślubne.

 

Tutaj nietypową alternatywą dla klasycznego czarnego lub grafitowego garnituru będzie taki o niebanalnym ktoju, a także kolorze: na przykład brązowym, błękitnym, bordowym, w pasy bądź kratkę.

Odpowiednie będą tu także garnitury wełniane w odcieniach beżu lub brązu.  

By jeszcze bardziej podkreślić stylizację, warto dodać takie detale jak: stylizowany kapelusz lub kaszkiet, mucha bądź fular, zegarek kieszonkowy czy laseczka. Można także zaszaleć z szelkami i trampkami.

 

źródło: chicvintagebrides.com

 

Jeśli organizujemy wesele w stylu vintage glamour, odpowiednim strojem dla Pana Młodego będzie smoking lub frak.

Smoking jest bardziej elegancki niż garnitur i również pozwala na dobór stylowych dodatków: kamizelki, atłasowego pasa, spinek do mankietów i chusteczki w kieszonce.  

Frak z kolei to najbardziej wytworny męski strój wieczorowy bądź ślubny. Posiada charakterystycznie wydłużoną marynarkę oraz pikowaną kamizelkę do kompletu.

Do tego koniecznie biała muszka, czarne lakierki i zegarek na łańcuszku. 

Należy pamiętać, że Panna Młoda koniecznie musi być w długiej sukni ślubnej, jeśli jej partner zakłada w dniu ślubu smoking lub frak. 

 

źródło: www.dhgate.com

źródło: aliexpress.com

źródło:happywedd.com

Zaloguj się, aby dodać komentarz

Ta witryna używa plików cookie do celów funkcjonalnych oraz statystycznych. Potwierdź zapoznanie się z komunikatem i nie pokazuj go więcej. Potwierdź