Paula & Grześ - klip ślubny, produkcja Szyberek - piękne filmy ślubne

"...Tańce i pocałunki przy świetle księżyca zwieńczyły ten wspaniały dzień. Jeżeli chcecie zobaczyć jak wygląda prawdziwa miłość, zapraszamy do obejrzenia filmu." #bomiloscjestwielka

 

"Ślub na świeżym powietrzu to zawsze dobry pomysł. Szczególnie wtedy, gdy dwoje cudownych ludzi zawiązują węzeł małżeński w tak pięknej scenerii, nad stawem, w idealny letni dzień.
Spotkaliśmy Paulę i Grzesia dwa lata temu na weselu Moniki i Adriana, które utkwiło nam w pamięci, Grześ był wtedy świadkiem. Zawsze miło zobaczyć po wielu latach znajome twarze.

Po bardzo radosnej ceremonii, wszyscy przeszli do pięknego namiotu przed Pałacem w Pstrokoniach, tam powitani przez klasyczną muzykę i pyszne koktajle mogli podziwiać cudowną atmosferę stworzoną przez jedne z najpiękniejszych dekoracji jakie widzieliśmy.
Przemówienia pełne emocji, świetne jedzenie (osobiście możemy poświadczyć), tańce i pocałunki przy świetle księżyca zwieńczyły ten wspaniały dzień.
Jeżeli chcecie zobaczyć jak wygląda prawdziwa miłość, zapraszamy do obejrzenia filmu." Szyberek - piękne filmy ślubne

 

 

Produkja klipu:  Szyberek - piękne filmy ślubne

Miejsce:  Pałac Pstrokonie

Zaloguj się, aby dodać komentarz

Ta witryna używa plików cookie do celów funkcjonalnych oraz statystycznych. Potwierdź zapoznanie się z komunikatem i nie pokazuj go więcej. Potwierdź