"Ślub Pauliny i Filipa odbył się w uroczej górskiej miejscowości Międzygórz. Dodatki i oprawa ślubu zostały zachowane w rustykalnym stylu pasującym do charakteru ślubu i miejsca uroczystości. Villa Alpejski Dwór z widokiem na góry i las, została udekorowana świecami w słoikach, rafiami i kwiatami.

Goście z całego świata otrzymali na pamiątkę urokliwe miodki w słoiczkach. Miejsca wyznaczone zostały przez drewniane spinacze z imionami gości. Namiot w którym odbywał się ślub ozdobiony został świecami i lampionami.

Przygotowania odbyły się w pobliskiej villi, która urzekała stylowymi, postarzanymi meblami, białymi deskami i ogromnymi oknami wychodzącymi na las. Ślub miał miejsce w malutkim górskim kościółku położonym na zboczu rozciągającym sie nad miejscowością. 


Rodzina pana młodego jest uzdolniona muzycznie, dlatego brat Pana Młodego wraz z przyjacielem rodziny po ślubie zagrali na instrumentach utwór na cześć pary młodej, a w czasie wesela Pan Młody zagrał i zaśpiewał romantyczny utwór dla swojej żony." 

Fotograf Magdalena Błaszczyk Cuda Niewidy

 


. 

 

Zaloguj się, aby dodać komentarz

Ta witryna używa plików cookie do celów funkcjonalnych oraz statystycznych. Potwierdź zapoznanie się z komunikatem i nie pokazuj go więcej. Potwierdź