Paulina i Tomasz - reportaż ślubny, Fotografia: Very Lucky Star

Zapraszamy na elegancki, chilijsko - polski ślub w plenerze do Pałacu Brunów!

 

"Elegancki, chilijsko - polski ślub Pauliny i Tomasza odbył się w Pałacu Brunów na Dolnym Śląsku. Wielu gości zjechało do Polski aż z dalekich krańców świata by bawić się i świętować przy gorących dźwiękach muzyki latynoskiej w pięknych salach Powozowni Pałacu Brunów. Imprezę w iście południowoamerykańskim stylu poprowadził sam Paweł Kucharczuk (Ed Szynszyl) wraz z gościem z Brazyli.

Paulina ubrana była w luksusową i misternie wyszywaną kryształami suknię od Carolina Herrera oraz ręcznie wykonane na wymiar buciki na platformie firmy Calzado. Częściowo upięte włosy zwieńczał okazały grzebień z kryształów. Bukiet ślubny utrzymany w kolorach pastelowych: niebieskie hortensje, gipsówka, białe lewkonie, róże kremowe i blado różowe.

Pan Młody ubrany w jasno granatowy - klasyczny garnitur i popielatą muchę. Ślub cywilny odbył się w otoczeniu ogrodowej fontanny  - vis a vis  Pałacu Brunów. W wystroju dominowały niebieskie i atramentowe hortensje oraz romantyczna girlanda / łuk przybrany białą gipsówką. 

VeryLuckyStar

 

 

Zaloguj się, aby dodać komentarz

Ta witryna używa plików cookie do celów funkcjonalnych oraz statystycznych. Potwierdź zapoznanie się z komunikatem i nie pokazuj go więcej. Potwierdź