PhotoBus - fotobudka na wesele w plenerze

Z myślą o weselach w plenerze powstał PhotoBus.pl, czyli pierwsza w Polsce fotobudka w odrestaurowanym, klasycznym busie.

 

Automaty fotograficzne od kilku lat świecą triumfy na polskich weselach. I nie bez przyczyny! Zabawa z fotobudką nie tylko rozkręca i integruje gości. Przede wszystkim jest dla Młodej Pary źródłem wyjątkowych zdjęć bliskich im osób. Jednak często Młodzi mają wątpliwość, czy fotobudka wpisze się w konwencję ich wymarzonego wesela.

Nierzadko automaty nie grzeszą estetyką, bywa, że taka atrakcja uważana jest za zbyt oklepaną. W przypadku imprez odbywających się w ogrodach czy namiotach problemem jest często znalezienie miejsca do ustawienia fotobudki.

PhotoBus.pl

 

 


Właśnie z myślą o weselach w plenerze powstał PhotoBus.pl, czyli pierwsza w Polsce fotobudka w odrestaurowanym, klasycznym busie. Wszystkie fotografie wykonywane są na tylnej kanapie pięknego samochodu.

W środku na gości czeka ogromny wybór gadżetów, a paski ze zdjęciami drukowane są błyskawicznie. Każda osoba na zdjęciu otrzymuje swój wydruk.

 

 


Ekipa przykłada wagę nie tylko do jakości drukowanych zdjęć, ale też wyglądu samochodu i jego otoczenia. Dekoracje dobierane są w taki sposób, aby zachować spójność z koncepcją wesela. „Ogórek” w pastelowym błękitnym kolorze z białą tapicerką świetnie wpasowuje się w klimaty rustykalne, boho i retro. Idealnie prezentuje się na weselach o podróżniczym motywie przewodnim i utrzymanych w odcieniach błękitu, jak modne obecnie serenity i tiffany blue.

W wielu lokalach, zwłaszcza urządzonych w starych dworkach, trudno znaleźć miejsce na zwykłą fotobudkę. Busik może zostać ustawiony w ogrodzie lub przed wejściem do budynku, choć zdarzyło się nawet, że stał na... parkiecie, we wnętrzu hotelu.

 

 


Poza funkcjonowaniem jako fotobudka,może też oczywiście zawieźć Młoda Parę do ołtarza.
Tak jak każdej fotobudce, busikowi często towarzyszy pamiątkowy album, do którego goście wklejają paski ze zdjęciami i wpisują dedykacje. Jest to pierwsza pamiątka dla Młodej Pary z ich wielkiego dnia, tym bardziej warto zadbać o taki szczegół jak dobra jakościowo księga gości.

 

 


Projekt prowadzony jest przez młode małżeństwo, które fotobudkami zajmuje się od początku tej branży w naszym kraju.

 

 

Zaloguj się, aby dodać komentarz

Ta witryna używa plików cookie do celów funkcjonalnych oraz statystycznych. Potwierdź zapoznanie się z komunikatem i nie pokazuj go więcej. Potwierdź