Plener ślubny Ani i Marcina w Pałacu w Nieborowie, Fotografia: All My Loving

Pałac Nieborów i Arkadia to bardzo eleganckie i zielone przestrzenie. Każdy to lubi takie klimaty na pewno się tam odnajdzie!

 

"Młode Pary z okolic Łodzi często szukają wyjątkowych miejsc w okolicy na swoją sesję ślubną. Jako fotografowie ślubni z Łodzi często stoimy wyzwaniem, żeby doradzić młodej parze najlepsze miejsce na sesje. I choć zwykle głowę mamy  pomysłów tak tutaj Ania i Marcin od razu wiedzieli gdzie chcą mieć sesje. Wybór padł na Pałac w Nieborowie i pobliski Ogród Arkadia.

I choć to jedno z najpopularniejszych miejsc w okolicach Łodzi to sesja ta była wyjątkowa. Swobodna atmosfera, miła atmosfera i przede wszystkim super współpraca. To pozwoliło nam zrobić świetne zdjęcia – jedne z naszych ulubionych w tym roku. Ania i Marcin poczuli nasz styl i sesja wyszła świetnie.

Pałac Nieborów i Arkadia to bardzo eleganckie i zielone przestrzenie. Każdy to lubi takie klimaty na pewno się tam odnajdzie. Zapraszamy do oglądania!"


allmyloving.pl

 

​​​​​​

​​​​​​

​​​​​​

 

Zaloguj się, aby dodać komentarz

Ta witryna używa plików cookie do celów funkcjonalnych oraz statystycznych. Potwierdź zapoznanie się z komunikatem i nie pokazuj go więcej. Potwierdź