Rycerz na białym koniu, piękna, długa, biała suknia, kwiaty - mnóstwo kwiatów i oczywiście pyszne czekoladki. Chyba każda dziewczyna marzy o ślubie jak z bajki, o pięknej uroczystości i wspaniałej zabawie do białego rana. Na tę najważniejszą imprezę w życiu zaprasza się najważniejsze osoby ze swojego życia, gości, z którymi będziemy mogli dzielić nasze szczęście. Warto pamiętać, żeby podczas uroczystości weselnej podarować chociaż skromne podziękowania dla gości.

 


Podziękowania dla gości weselnych - dlaczego?


Na przyjęcie weselne zapraszamy rodzinę i bardzo bliskich znajomych. Są to osoby z różnych powodów bardzo ważne osoby dla pary młodej. Drobny upominek podarowany gościom na pewno sprawi, że poczują się wyjątkowo i na pewno docenią taki gest nowożeńców. Takie podziękowania dla gości są coraz częstszą praktyką na weselach i zdecydowanie najczęściej są to słodkie upominki - ślubne czekoladki nawiązujące do daty wesela czy imion pary młodej.

 

 

 

Co wybrać w ramach podziękowania dla gości?


Upominki dla gości weselnych nie mogą być oczywiście zbyt drogie. Wynika to z prostego powodu. Na barkach pary młodej spoczywa bardzo wiele wydatków - od opłat za salę, za orkiestrę/DJ-a, fotografa, kwiaty, jedzenie... Oczywiste jest, że podziękowania dla gości weselnych nie mogą być zbyt ekspansywne. Ślub i wesele to już i tak wystarczająco droga impreza.

Z drugiej jednak strony wypada, żeby prezenty dla gości weselnych były na poziomie, były eleganckie i smaczne. W tym miejscu na pewno z czystym sumieniem możemy polecić firmę Chocolissimo. Dzięki ofercie Chocolissimo nie będziecie musieli martwić się o podziękowanie dla gości. 

Prawdziwym hitem w ofercie sklepu z czekoladowymi prezentami jest ChocoPrints Trio Mini. To zestaw 3 kostek z nadrukiem z najlepszej czekolady z nadrukami, w opakowaniu z przezroczystym wieczkiem. Możesz nadrukować na kostkach imiona pary młodej oraz datę ślubu! To naprawdę genialna opcja, z której warto skorzystać. Warto dodać, że cena takich prezentów weselnych nie jest wygórowana, a jesteśmy przekonani, że taki słodki upominek przypodoba się gościom i zrobi furorę podczas uroczystości. Kostki ChocoPrints znajdziecie w sklepie Chocolissimo w różnych opakowaniach - nawet w kartoniku z satynową wstążką. Jak widzicie, podziękowania dla gości weselnych mogą być naprawdę budżetowe i zarazem bardzo eleganckie i na czasie. 


Innym pomysłem na prezenty, jakie można podarować gościom są pyszne pralinki, z jakich słynie sklep Chocolissimo. Ślubne pralinki to naprawdę duże zagadnienie. Znajdziecie pralinki w różnych smakach i w różnych eleganckich, opakowaniach, dedykowanych na ślub. Są nawet kartoniki z napisem "Just Married". 


Dzięki Chocolissimo możecie również kupić pralinki ślubne w ramach podziękowania dla gości weselnych w zestawie. Możecie zamówić zestaw 12 pralinek lub zestaw 40 pralinek. To świetna idea, jeśli chcecie mieć po prostu pyszne pralinki jako prezenty dla gości weselnych. Uwierzcie, że to najsmaczniejszy upominek, jaki możecie wręczyć dla gości weselnych. 

 

 

 


Podziękowania dla rodziców - pomysły


Ślub i wesele to również bardzo ważne wydarzenie dla rodziców państwa młodych. Zapewne zaraz po nowożeńcach, to rodzice stresują się najbardziej w ten dzień. Mówi się, że dorosłe życie zaczyna się po 18. Na pewno rodzice tak nie uważają. Dla nich definitywne odcięcie pępowiny następuje w dniu ślubu, kiedy ich dziecko zakłada własną rodzinę. Na pewno rodziców nie można traktować na równi, tak jak innych gości weselnych. Oczywistym jest, że są dla nas wyjątkowi, w końcu poświęcili swoje życie naszemu wychowaniu.


Warto więc pamiętać również o tacie i mamie. Podziękowanie im za trudy wychowania jest jak najbardziej na miejscu, a skromne ślubne upominki tylko nadadzą rangi temu wydarzeniu. Dzięki Chocolissimo znajdziecie również prezenty na podziękowanie dla rodziców. Może to być na przykład pięknie wyglądająca i równie pysznie smakująca drewniana skrzyneczka zawierająca 20 pralin od najlepszych czekoladników. 


Inną propozycją są czekoladowe napisy "Mama" i "Tata" w eleganckiej, drewnianej skrzyneczce. Warto tutaj zaznaczyć, że na takie skrzyneczki możecie dodać grawer i napisać personalizowaną, osobistą dedykację. Takie podziękowania na pewno sprawią, że wesele będzie jeszcze bardziej wyjątkowe. I na pewno poleci niejedna łza ze wzruszenia. 


Podziękowania dla gości weselnych są na pewno bardzo ważne i obecnie jak najbardziej w modzie. Pamiętajcie jednak, żeby nie zapominać o rodzicach. W końcu to najważniejsze osoby spośród wszystkich gości weselnych. 

 


 

Zaloguj się, aby dodać komentarz

Ta witryna używa plików cookie do celów funkcjonalnych oraz statystycznych. Potwierdź zapoznanie się z komunikatem i nie pokazuj go więcej. Potwierdź