Rachel & Kenneth - sesja ślubna w Irlandii, fotografia Foto Malarz

Mount Juliet Estate – Reportaż z Irlandii.


"Irlandia - nazywana inaczej krainą wiecznej zieleni. Jej specyficzny klimat sprawia, że roślinność jest tu bardziej zielona, a pejzaże piękniejsze, niż gdziekolwiek na świecie. Pośród tej nieskończonej zieloności stoi hotel, Mount Juliet Estate. Budynek w stylu klasycznym, porośnięty gęstym bluszczem, wydaje się być wyjęty wprost ze snu lub staroangielskiej baśni.
Nic więc dziwnego, że Rachel i Kenneth postanowili celebrować początek swojego małżeństwa właśnie w tym miejscu.
Niezwykle klimatyczny budynek hotelu oraz przepiękna okolica pozwoliły nam na wykonanie niepowtarzalnych zdjęć, które będą wspaniałą pamiątką ze ślubu. Gęste zielone lasy, malownicze strumyki czy doskonale utrzymane ogrody stanowią wręcz wymarzone tło dla sesji ślubnej.
Podobnie jak wnętrza hotelu - na pierwszy rzut oka luksusowe i bogate, jednak nie można im odmówić domowego ciepła i domowej atmosfery.
W tak sprzyjających okolicznościach można uzyskać świetne efekty ślubnej sesji. Warto pamiętać, że piękne pejzaże i wnętrza powinny być tylko tłem dla zakochanej młodej pary. To ich uczucie i emocje powinny być na pierwszym miejscu.
Wyjątkowa atmosfera w Mount Juliet Estate sprawiła, że udało się uzyskać zdjęcia minimalistyczne i naturalne, nieprzeładowane gadżetami i efektami. Taki bowiem panuje obecnie trend w fotografii ślubnej - coraz częściej odchodzi się od sztucznych, pozowanych kadrów. Zastępuje je luźna atmosfera, uśmiech oraz uchwycone w obiektywnie spontaniczne chwile.
Podczas sesji panowała naprawdę przyjemne atmosfera. To głównie dzięki niej udało się uzyskać tak oszałamiające efekty. Zdjęcia z tego wyjątkowego dnia na dobre zagościły w albumie rodzinnym nowożeńców.
Wspomnienia mają to do siebie, że po latach blakną i ulatują z ludzkiej pamięci. Zdjęcia po latach są jedyną pamiątką, która może pomóc przywołać je z powrotem. Uchwycone w kadrze łza wzruszenia, uśmiech szczęścia czy uścisk ręki to chwile, do których z pewnością warto wracać." Foto Malarze

 

 

Zaloguj się, aby dodać komentarz

Ta witryna używa plików cookie do celów funkcjonalnych oraz statystycznych. Potwierdź zapoznanie się z komunikatem i nie pokazuj go więcej. Potwierdź