Rena & Kuba - film ślubny z azerskim pierwszym tańcem, filmowanie White Story

"Momentem kulminacyjnym okazał się pierwszy taniec, który zaskoczył nas tym, że zakończył się tradycyjnym azerbejdżańskim tańcem razem z gośćmi!"

 

 

Zapraszamy Was na cząstkę tego niezwykłego wydarzenia, które wzbogaciło nas duchowo i kulturowo! Momenty i emocje, ujęte w tym filmie ślubnym przeniosą Was w bajeczny i kolorowy klimat azerskiego charakteru, połączonego z polskim temperamentem! Mimo, że mamy już wiele takich wspaniałych międzynarodowych wesel za sobą, to zawsze jednak każde kolejne zostawia w nas jakiś swój element. Szczególnie ten najbardziej zaskakujący!

Najcudowniejsze słowo świata – „kocham”- wzbudza zawsze najpiękniejsze emocje, nieważne w jakim języku zostało wypowiedziane lub pomyślane…

Momentem kulminacyjnym okazał się pierwszy taniec, który zaskoczył nas tym, że zakończył się tradycyjnym azerbejdżańskim tańcem razem z gośćmi! Ślub międzynarodowy scalił zarówno rodziny, jak i kultury – coś pięknego!

 

Zapraszamy do oglądania! "  White Story 

 

Zaloguj się, aby dodać komentarz

Ta witryna używa plików cookie do celów funkcjonalnych oraz statystycznych. Potwierdź zapoznanie się z komunikatem i nie pokazuj go więcej. Potwierdź