"Wstępna rozmowa z Martyną umocniła mnie w przekonaniu, że ich sesja ma być wyjątkowa i inna niż wszystkie,i tak się stało. Martyna i Krzysiu jako główni bohaterowie “magicznej” sesji, gdzie główne role zagrały miłość i światło - i  zdecydowanie mówiąc, bez tych dwóchelementów sesja nie mogła by się odbyć. Sesję podzieliliśmy na 3 elementy o różnym przekroju i bardzo odmiennej scenografii a na samymjej końcu Para Młoda wystąpiła w swoich strojach ślubnych. Zapraszam w “miłosną podróż” począwszy od tajemniczego strychu, po śniadanie na trawie oraz romantyczną kolację nad morzem. "-opisujenam PanPrzemekBiałek ze studia "Fotografia przez duże F".

"Fotografuję od ponad 20 lat, jestem jeszcze ze “starożytnych czasów” analogowych, swoje pierwsze doświadczenie zdobywałem w typowym zakładzie fotograficznym, gdzie wszystkie procesy odbywały się ręcznie. Tam fotografię poznałem od tej najprostszej i teraz zdecydowanie powiem najważniejszej strony. W swoich zdjęciach zwracam szczególnie uwagę na 3 aspekty, mianowicie: światło, kadr i emocję. Bez tych ostatnich najlepsze fotografie okolicznościowe tracą dużo na wartości. Właśnie fotografia okolicznościowa jest moim najmocniejszym atutem i wykonuję ją już od ponad 10 lat. Więcej moich prac można zobaczyć na stronie na którą serdecznie zapraszam."
 

 

 

Zaloguj się, aby dodać komentarz

Ta witryna używa plików cookie do celów funkcjonalnych oraz statystycznych. Potwierdź zapoznanie się z komunikatem i nie pokazuj go więcej. Potwierdź