Przypominając, że lato tuż tuż, prezentujemy Wam dziś drugą część sesji Kingi i Bartka, tym razem ze słonecznej Krety. Ania i Marcin Łabędzcy z  B&W Photography  są tym miejscem zachwyceni!

"To już drugi post ze zdjęciami tej sympatycznej Pary, bo nie tylko robiliśmy Im sesję ślubną na Santorini, ale też w maleńkim i jednakowoż uroczym miasteczku naKrecie, jak i sesję całej super Rodzinki i najbliższych Znajomych, którzy razem z Parą spędzali wakacyjne chwile na tej pięknej greckiej wyspie ciesząc się urokami słońca i ciepłej wody."

 

 

"Kreta jest warta polecenia, bo pomimo iż byliśmy tam już drugi raz to odkryliśmy sporo ciekawych miejsc do zwiedzania, czy na też, tak jak w tym przypadku na sesję zdjęciową. Pogoda od maja do października jest też gwarantowana, jedzenie -- przepyszne, dostępność z Gdańska, jak i innych większych polskich miast -- bardzo łatwa, no i można naprawdę nieźle naładować akumulatory, odpocząć, zrelaksować się, nacieszyć wakacyjna aurą. Nam w ciągu tygodnia spędzonego na Krecie udało się to wszystko i na pewno tam jeszcze wrócimy!"

 

Zaloguj się, aby dodać komentarz

Ta witryna używa plików cookie do celów funkcjonalnych oraz statystycznych. Potwierdź zapoznanie się z komunikatem i nie pokazuj go więcej. Potwierdź