Ślub Hani i Adama, czyli polsko – australijska historia miłości

"Miłość od pierwszego wejrzenia? Nie zdarza się tylko w filmach."

 

"Miłość od pierwszego wejrzenia? Nie zdarza się tylko w filmach. Hania i Adam – cudowna Para Młoda, której ślub mieliśmy zaszczyt fotografować jest na to dowodem.

Adam z Australii, Hania z Polski spotkali się pośrodku świata i zakochali się w sobie od pierwszego wejrzenia.

Niezwykły ślub w stylu rustykalnym, który odbył się 05.09.2015 r. w Polsce w przepięknym miejscu Laskowo w otoczeniu pięknych lasów i zachwycającej natury był tak samo wyjątkowy, jak uczucie, które łączy tę parę.

Hania i Adam pokazali, że ślub nie musi być sztampowy, a uroczystość zorganizowana w plenerze kreuje niepowtarzalny klimat i dostarcza wielu zachwytów.

Ceremonia zaślubin odbyła się w kameralnym miejscu zaaranżowanym w stylu rustykalnym. Blask świec, które dawały ciepłe i magiczne światło, lampiony delikatnie powiewające na wietrze,  zapach świeżych kwiatów i piękna muzyka w tle tworzyły zachwycającą scenografię i klimatyczną atmosferę, która wprawiała w zachwyt.

„Cause I give you all of me And you give me all of you…”

Słowa utworu, który rozpoczynał ceremonię doskonale opisywały uczucie, jakie łączy Hanię i Adama.  Aura miłości, która się wokół nich roztaczała była niesamowita, a pozytywne emocje udzieliły się wszystkim wokół.

Ślub Hani i Adama był jednym z najbardziej wyjątkowych, które mieliśmy przyjemność uwieczniać na tworzonych przez nas fotografiach.  Przepełnia nas wdzięczność za możliwość towarzyszenia w tym pięknym dniu tak wyjątkowej parze.

Haniu i Adamie dziękujemy Wam za emocje, wzruszenia i cudowną współpracę."

D&A Photography

 

 

 

 

Zaloguj się, aby dodać komentarz

Ta witryna używa plików cookie do celów funkcjonalnych oraz statystycznych. Potwierdź zapoznanie się z komunikatem i nie pokazuj go więcej. Potwierdź