Ślub na Santorini – Ewelina & Wojtek, Fotografia: Cztery Kadry

Spełnili marzenie i zorganizowali ślub na greckiej wyspie Santorini.


"O wyjątkowym ślubie marzyli zanim jeszcze się poznali. Nie chcieli tradycyjnego wesela, tylko uroczystość w kameralnym gronie, gdzie to miłość między nimi będzie najważniejsza. Tak się stało! Spełnili marzenie i z pomocą Lidii z 5events zorganizowali ślub na greckiej wyspie Santorini. 


Ewelina i Wojtek poznali się w internecie, kiedy to on zaczepił ją po raz pierwszy i tak zaczęła się ich wspólna przygoda. Od początku żyją chwilą, nie oglądają się za siebie. Cenią wszystko to co jest teraz. Oboje są bardzo spontaniczni, przebojowi i mają ogromne poczucie humoru, które napędzają wzajemnie. Są niczym pędzący pociąg, który trudno jest dogonić! 


Na pierwszą randkę, Wojtek zabrał Ewelinę w góry, jednak zaręczyli się nad polskim morzem, z pewnością dla niepoznaki! Zaś na miejsce ślubu wybrali zdecydowanie cieplejszy klimat. Ich ślub podczas zachodu słońca był niezwykły. Nigdy nie widziałam tam spektakularnego miejsca, gdzie moc przysięgi była tak wzruszająca. Zachód słońca, najbliższa rodzina i oni. 


Santorini wybrali, bo to najbardziej romantyczne miejsce w Europie. Ma niepowtarzalny klimat, zdecydowanie kojarzące się z miejscem zakochanych. Białe domki wkute w skale, położone na wzgórzu, otoczone niebieską taflą wody. Wschody i zachody słońca wyglądają tu spektakularnie. Ponadto otwartość do ludzi i swobodne podejście do życia mieszkańców, z którymi utożsamiają się Młodzi, zdecydowała o wybraniu Santorini, jako miejsca na ślub marzeń."

Cztery Kadry

 

polski ślub na Santorini slubnaglowie.pl

Romantyczny slub na Santorini slubnaglowie.pl

panna młoda slubna plaży slubnaglowie.pl

slub w grecji slubnaglowie.pl

santorini wedding slubnaglowie.pl

panna mloda slub na santorini plaza slubnaglowie.pl

slub w Grecji elegancki slub santorini slubnaglowie.pl

sesja slubna na Santorinii slubnaglowie.pl


Organizacja:  5events – ślub za granica


 

Zaloguj się, aby dodać komentarz

Ta witryna używa plików cookie do celów funkcjonalnych oraz statystycznych. Potwierdź zapoznanie się z komunikatem i nie pokazuj go więcej. Potwierdź