Ślub w plenerze | Wesele w Willi Słonecznej w Dębowcu | ANNA WIĘCŁAWSKA FOTOGRAFIA

To było wesele idealnie wpasowujące się w styl slow wedding, czyli bez pośpiechu i napiętego grafiku, celebrując każdą chwilę, po prostu pełna swoboda..

 

Ślub w plenerze. Willa Słoneczna.

 

"Kocham śluby plenerowe za to, że niosą za sobą tyle możliwości aranżacyjnych i  mogą odbyć się, gdzie tylko zapragniecie. Jeśli rozważacie ślub cywilny, nie ograniczajcie się jedynie do budynku urzędu. Dobrym rozwiązaniem jest zorganizowanie ceremonii ślubnej w miejscu wesela, tak jak zrobili to Ania z Tomkiem. Willa Słoneczna w Dębowcu usytuowana jest pośród pięknych terenów zielonych, które sprawdzą się doskonale jako miejsce ślubu w plenerze. Uroku dodaje również widoczne w tle jezioro. Miejsce idealnie! I jak sami zaraz zobaczycie, składaniu przysięgi wcale nie przeszkodził maleńki deszcz ;) 

 

Slow Wedding i piękne miejsce na wesele na Śląsku.

 

Jak było na ślubie Ani i Tomka? Ja zapamiętam przede wszystkim ich luz, uśmiechy, energię gości i dobrą zabawę. To było wesele idealnie wpasowujące się w styl slow wedding, czyli bez pośpiechu i napiętego grafiku, celebrując każdą chwilę, po prostu pełna swoboda. Na uwagę zasługują również minimalne dekoracje, naturalne elementy, drewno, kwiaty, rośliny - tam wszystko współgrało z sielskim klimatem miejsca Willi Słonecznej.

Zapraszam Was serdecznie na reportaż z tego dnia!"

Anna Więcławska Fotografia

 

ślub w plenerze slubnaglowie.pl

 

Zaloguj się, aby dodać komentarz

Ta witryna używa plików cookie do celów funkcjonalnych oraz statystycznych. Potwierdź zapoznanie się z komunikatem i nie pokazuj go więcej. Potwierdź