Ślub w stylu Wielkiego Gatsby z Justyną i Konradem | Pałac Goetz

Świetna zabawa, wspaniałe wnętrza i wszechobecna miłość Justyny i Konrada sprawiły, że ten dzień był magiczny!

 

"Justyna i Konrad postanowili zorganizować w wyjątkowy sposób swoje wesele, wzorując się na filmie Wielki Gatsby. Choć obecnie mieszkają w Stanach Zjednoczonych na miejsce ceremonii i przyjęcia wybrali Pałac Goetz w Brzesku — jeden z najpiękniejszych pałaców w Polsce. Jest pełen szyku i elegancji, przepełniony klimatycznymi zakątkami, a każde pomieszczenie skrywa w sobie coś niesamowitego, a my zauważamy każdy detal, który na nas sprawia ogromne wrażenie. Stylizacja Justyny i Konrada była obłędna, ale ich emocje oraz miłość dostrzegaliśmy na każdym kroku, czyli to, co jest kwintesencją naszych filmów.

Podczas tego dnia wykonaliśmy ogromna ilość pięknych ujęć. Dlatego stworzyliśmy dla nich, aż trzy filmy. Teledysk ślubny oraz krótki film ślubny wraz z toastami, oraz dłuższą historię. Każdy z filmów jest wyjątkowy, ale i spójną całością. Konrada i Justynę od początku interesował film, który będzie miał wyjątkowy styl z mocno artystycznym podejściem i tak też trafili do nas. Świetna zabawa, wspaniałe wnętrza i wszechobecna miłość Justyny i Konrada sprawiły, że ten dzień był magiczny!"

Lovely Film

 

Ślub w stylu Wielkiego Gatsby| Pałac Goetz | Lovely Film

 

Zaloguj się, aby dodać komentarz

Ta witryna używa plików cookie do celów funkcjonalnych oraz statystycznych. Potwierdź zapoznanie się z komunikatem i nie pokazuj go więcej. Potwierdź