Ślubny garnitur szyty na miarę

Na swój ślub ubierz się w garnitur na miarę, z tkanin o legendarnej szlachetności i właściwościach!


Garnitur dla niektórych panów kojarzy się z czymś nieprzyjemnym – dzieje się tak, ponieważ noszenie go było dla nich często niewygodne. Ucisk w udach, spięte barki, skrępowane ruchy, to znane uczucia tym, którzy kiedyś nosili garnitur. Jeśli masz podobne skojarzenia, oznacza to, że noszony wtedy strój był zwyczajnie źle dopasowany lub niskiej jakości. Co zatem zrobić, by w koszuli, marynarce i spodniach poczuć swobodnie? 

 

Strój na Twoją miarę


Ślub, Twój lub kogoś bliskiego to często okazja, podczas której panowie podejmują kolejne podejście do garnituru. Jeśli zatem zamierzasz spróbować raz jeszcze założyć ten męski wyjątkowy strój, spróbuj się z nim zaprzyjaźnić, dobierając wykonanie z najlepszej tkaniny. Jest to wyzwanie, gdyż nie zawsze ciekawe garnitury posiadają dobry skład. Zupełnie inaczej jest, gdy skorzystasz z opcji szycia na miarę. Wtedy będziesz mieć bezpośredni wpływ na to, z jakiej tkaniny zostanie uszyty Twój garnitur, jednocześnie dbając, o jego interesujące wykonanie. To także pewność, że każdy centymetr materiału będzie dostosowany do Twojej sylwetki.

 

garnitur slubny plus size na miare slubnaglowie.pl

 

 

Garnitur z legendarnych tkanin


Kolejnym elementem, na który należy zwrócić uwagę, to przystosowanie stroju do Ciebie, pod kątem potrzeb. Oznacza to, że nie musisz już wybierać pomiędzy wygodą, a dobrą prezencją. Szyjąc garnitur na miarę wraz z krawcem, dostosujesz każdy milimetr materiału tak, by dobrze się układał, przy jednoczesnym uczuciu wygody i swobody ruchów. Trudno tego doświadczyć w przypadku dobierania gotowego garnituru ze sklepu. W przypadku stylizacji na zamówienie, sam dostosujesz szczegóły, zaznaczysz, które miejsca są mniej wygodne, a wprawny krawiec zmodyfikuje strój tak, by stał się dla Ciebie niczym druga skóra. 

 

 

Takie rozwiązanie to przepis na garnitur na lata. Korzystając z możliwości szycia na miarę od Giacomo Conti, masz dostęp do znanych i docenianych na całym świecie tkanin takich jak SCABAL, Hardy Minnis czy Cerruti. Koniecznie sprawdź jakie możliwości czekają na Ciebie i umów się na spotkanie z ekspertem w dziedzinie wizerunku. Realizacja takiego garnituru trwa z reguły kilka tygodni, dlatego warto zdecydować się jak najszybciej, byś zdążył przed ważnym wydarzeniem. W tej opcji jesteś w stanie wykonać nie tylko marynarkę oraz spodnie, ale także cały trzyczęściowy garnitur, wraz z kamizelką oraz koszulą.

 

 

Zaloguj się, aby dodać komentarz

Ta witryna używa plików cookie do celów funkcjonalnych oraz statystycznych. Potwierdź zapoznanie się z komunikatem i nie pokazuj go więcej. Potwierdź