Stylizowana sesja ślubna z motywem botanicznym

"Kochani, byliście wspaniali i dziękuję Wam za Wasze pomysły, kreatywność i świetną atmosferę." Kasia Skrzypek

 

"Od miesięcy chodził mi po głowie ten temat. Chciałam sfotografować ślub z motywem botanicznym, leśny, zielonym i ziemistym. Pełnym paproci i mchów.

Niestety żadna z moim obecnych par młodych nie przewidywała swojego wesela w tym klimacie. Postanowiłam wykorzystać rzadką okazję, jaką jest pobyt w Polsce i skompletować ekipę na sesję stylizowaną. Najważniejszym usługodawcą, który by stworzył moją wizję był oczywiście studio dekoracji.

Po wielu tygodniach poszukiwań odpowiedniej osoby, trafiłam na Studio Azea. Po wymianie kilku mejli miałam przeczucie, że to może być firma, która ma podobny zmysł estetyczny i będzie w stanie stworzyć coś obłędnego. Spotkałam się z Beatą, współwłaścicielką studia, klika dni przed planowaną sesję, żeby umówić wszystkie szczegóły i to było to!

Mogłybyśmy rozmawiać do wieczora! Zaiskrzyło między nami momentalnie i poczułam, że to będzie przepiękna sesja!

Potem już było z górki, dzięki znajomym mieliśmy suknię od salonu Panna na Wydaniu, makijażem zajęła się utalentowana Monika, fryzury plotła Justyna z Nowej Fali, całą biżuterię i dodatki do sukni zapewniła Kasia z Jeżki, a nad filmowym backstag’em czuwał Paweł z pracowni filmów ślubnych Lowmi.

Naszą wspaniałą panna młodą została Ewelina, która sama zgłosiła się do nas po ogłoszeniu castingu na modelkę!
Sami zobaczcie jak sesja prezentuje się na finalnych zdjęciach i filmie. Ja jestem zachwycona, szczególnie ogromem pracy, który każdy z ekipy włożył w realizację tej sesji. Kochani, byliście wspaniali i dziękuję Wam za Wasze pomysły, kreatywność i świetną atmosferę."  

 Kasia Skrzypek Photography 

 

Crative Team:

Model: Ewelina

Photography: Kasia Skrzypek Photography  

Movie: Lowmi - Pracownia filmów ślubnych 

Accessories: Jeżka - biżuteria

Decorations: Dekoracje AZEA

Wedding gown: Panna na wydaniu 

Hair: Justyna z nowa fala | salon fryzjerski

Make-up: Monika Kropat

 

Zobacz klip: 

 

Zobacz sesję: 

 

 

 

Zaloguj się, aby dodać komentarz

Ta witryna używa plików cookie do celów funkcjonalnych oraz statystycznych. Potwierdź zapoznanie się z komunikatem i nie pokazuj go więcej. Potwierdź