Talaria Resort & SPA – Ania & Maciek

Ich przygotowania, ślub kościelny oraz przyjęcie to swoista apoteoza piękna oraz naturalności i pełnej swobody!

 

"Obłędne w fotografii ślubnej jest to, że oprócz umiejętności liczy się to, aby być we właściwym miejscu oraz czasie. Więc wciąż obserwujemy. Jesteśmy czujni. Myślimy o zdjęciach, jakie chcemy zrobić. Stawiamy na naszą kreatywność. Słuchamy naszego serca. Łapiemy emocje, światło, spontaniczność i czyste szaleństwo!

Oczywiście nic by nie istniało, gdyby nie wspaniali ludzie. Wszystko, co robimy jest właśnie o nich, ich uczuciach i sensualności. Za każdym razem, kiedy zakochani pokazują swoje prawdziwe, naturalne oblicze – nasze obiektywy szaleją z radości. A dokładniej to my i obiektywy w naszych rękach.

„Ania to delikatna kobieta o urodzie nimfy, ale za to rockowym usposobieniu. Maciej stanowczy i zdecydowany mężczyzna, ale pełen wrażliwości i dobroci. Razem tworzą zgrany i dopasowany duet.”  – Tak napisał o nich Dariusz Zwadowski, konsultant ślubny. Nasze odczucia były bardzo podobne. Ania, drobna blondynka, otulona piękną, romantyczną suknią od Paprocki&Brzozowski – a temperament ogromny!

Razem z Maćkiem od samego początku wiedzieli dokładnie jak ma wyglądać ich przyjęcie, muzyka oraz reportaż.
Wspólnie wybrali wyjątkowe i inspirujące miejsce, jakim jest Talaria Resort & SPA. Marzyli o sali z widokiem na ogród, niestety obiekt nie dysponuje taką salą – jednak nie ma rzeczy niemożliwych i Dariusz Zwadowski znalazł cudowne rozwiązanie! Wesele w bajecznym namiocie to jest to! Ta transparentność w połączeniu z drewnianymi krzesłami, mnóstwem kwiatów oraz klimatycznych świec… Po prostu magia! Nutka klasyki i glamour, pomieszana z rustykalną aurą. Całe otoczenie, dekoracje stworzyły coś indywidualnego – dokładnie jak nasza Para. Z jednej strony wrażliwi, delikatni, a drugiej mocni i z pazurem. Wystarczy spojrzeć na te zdjęcia ślubne, by móc ujrzeć, że Ania i Maciek to niezwykli ludzie.

Ich przygotowania, ślub kościelny oraz przyjęcie to swoista apoteoza piękna oraz naturalności i pełnej swobody. My byliśmy jedynie cichymi i niezauważalnymi towarzyszami ich dnia, a Oni celebrowali go na swój sposób. Istna petarda!

Gdyby zapytać nas czy coś byśmy zmienili lub dodali do tego dnia, to zdecydowanie brakowało nam jednego – powtórki! Z chęcią byśmy powtórzyli ten wyjątkowy czas, ponieważ tak cudownie spędzone godziny minęły nam zbyt szybko!

Na szczęście zdążyliśmy uchwycić wszystkie momenty szczęścia, wzruszeń, zaskoczenia czy po prostu fest zabawy.
Niezapomnianą i spektakularną atrakcją był pokaz fajerwerków, który odbył się tuż po zdmuchnięciu świeczek na torcie.

Sesja ślubna odbyła się w otoczeniu przyrody, co nawiązywało do rustykalnego klimatu samego ślubu. Subtelność natury oraz delikatność urody w połączeniu z emocjami, mocnym uczuciem i ludzkim, autentycznym zachowaniem. Ania z papierosem w ręku prezentuje się zmysłowo i sielsko, a w ramionach swojego męża tryskała energią i radością.

My jesteśmy wprost oczarowani Nimi, miejscem, klimatem. Dziękujemy, że nas wybraliście. To dzięki temu, że nam zaufaliście, mogliśmy spędzić z Wami Wasz najważniejszy dzień życia. Dziękujemy Dariusz za wyśmienitą, jak zwykle, organizację. Niby nas to nie zaskoczyło, a i tak jesteśmy pod wrażeniem!

Wspólnie stworzyliśmy tę historię. Czy będziemy tworzyć Waszą?"

WhiteStory.pl

 

wesele w Talaria Resort & SPA  slubnaglowie.pl

eleganckie dekoracje weselne slubnaglowie.pl

sesja slubna whitestory.pl slubnaglowie.pl

pierwszy taniec wesele glamour slubnaglowie.pl

fotobudka na weselu slubnaglowie.pl

tort weselny piętrowy slubnaglowie.pl

fajerwerki na weselu slubnaglowie.pl

 

Zaloguj się, aby dodać komentarz

Ta witryna używa plików cookie do celów funkcjonalnych oraz statystycznych. Potwierdź zapoznanie się z komunikatem i nie pokazuj go więcej. Potwierdź