TOWARZYSZ ZWYKŁYCH, NIEZWYKŁYCH CHWIL

Często są to chwile, od których zależy nasze „być albo nie być”- tak przynajmniej nam się wtedy wydaje. Wraz z upływem czasu zdajemy sobie sprawę, jak wiele już było tych „najważniejszych dni” i jak wiele z nich się jeszcze wydarzy.

 

 

Mucha do ślubu

 

Wiele razy powtarzałem sobie: „dziś jest najważniejszy dzień w moim życiu!” 

Umiesz policzyć ile razy Ty tak sobie powiedziałeś? Tylko raz? Niemożliwe. Otwórz album ze zdjęciami, policzymy je razem. Może był to pierwszy dzień na studiach, kupno pierwszego samochodu, ważny egzamin, zaręczyny lub ślub… Często są to chwile, od których zależy nasze „być albo nie być”- tak przynajmniej nam się wtedy wydaje.  

Wraz z upływem czasu zdajemy sobie sprawę, jak wiele już było tych „najważniejszych dni” i jak wiele z nich się jeszcze wydarzy. 

 

 

Co tego dnia jest ważne? Poza wszystkimi ważnymi sprawami, o które na pewno już zadbałeś, ważne są dwie rzeczy: głęboki oddech, by nie przewrócić się ze stresu i dobry towarzysz- strój lub element stroju, który doda Ci pewności siebie.

Lubię wyjść z domu ze świadomością, że to, co mam na sobie, to nie tylko ubrania, ale także moi towarzysze. Będą się ze mną stresować, pójdą na spotkanie, pomogą zrobić poważną minę, pozwolą się rozluźnić i powygłupiać lub zapozują do zdjęcia, które po latach otworzę w albumie jednocześnie zadając sobie pytanie: jak ja mogłem się tak ubrać?!

 

 

Z myślą o takich wydarzeniach powstałoOnce Upon a Tie – manufaktura much męskich. Szyjąc każdą muszkę zastanawiamy się, do kogo trafi, jakim chwilom będzie towarzyszyć, z kim zapozuje do zdjęcia i jakie wspomnienia stworzy? W naszych projektach wykorzystujemy bardzo dobre tkaniny takie jak polski len czy włoska wełna, szukając tych o niepowtarzalnej fakturze.

Współpracujemy z rodzimymi rzemieślnikami, rezultatem, czego nasze produkty mają charakter, są niepowtarzalne oraz cechują się wysoką precyzją wykonania. Największą nagrodą dla nas są Wasze ciepłe słowa, wszystkie „ohy” i „ahy” po pierwszym otwarciu białego opakowania i przymierzeniu swojego nowego towarzysza.

 

 

Nadal istnieje przeświadczenie, że akcesoria męskie ubiera się tylko na te specjalne okazje, na te najważniejsze dni w życiu. Dla mniemuszka to towarzysz codzienności, wszystkich zwykłych, niezwykłych chwil.

 

 

Muszki: Once Upon a Tie
Zdjęcia: Mam Aparat
Stylizacje: Bukiety Bankiety

Zaloguj się, aby dodać komentarz

Ta witryna używa plików cookie do celów funkcjonalnych oraz statystycznych. Potwierdź zapoznanie się z komunikatem i nie pokazuj go więcej. Potwierdź