Twoja ślubna stylizacja pod kontrolą! Wybierz szycie na miarę dla mężczyzn

Jak dobrać garnitur do sylwetki? Jak wybrać styl? Sprawdź koniecznie!

 

Poszukiwania garnituru Pana Młodego to jedno z najważniejszych zadań w przygotowaniach do ślubu. Musisz wyglądać szykownie i czuć się dobrze przez cały czas zabawy. Ponadto warto, by taki garnitur posłużył Ci na lata. Jak to osiągnąć?

Jeśli decyzje dotyczące garnituru podejmujesz wspólnie z przyszłą małżonką, z pewnością pomoże Ci zadbać, by pasował on do jej własnej sukni ślubnej. Dla wielu mężczyzn jest to idealna okazja, by kupić wymarzony garnitur. Obecnie na rynku mody męskiej występuje wiele propozycji stylizacji męskich – zarówno w stylu klasycznym, jak i w nowoczesnych wzorach. Sprawdź, który styl Cię interesuje.

 

 

 

Dopasuj swój garnitur na ślub

 

W zależności, jaką decyzję podjąłeś, wiesz już, w jakim stylu pragniesz się ubrać. Teraz pozostaje wybrać konkretny strój. Podstawą jest oczywiście dopasowanie garnituru ślubnego do Twojej sylwetki. Nie jest tajemnicą, że nawet najlepiej uszyta stylizacja, prezentująca najpiękniejsze kolory i wzory będzie wyglądać źle, jeśli nie będzie w Twoim rozmiarze.

W tym celu warto byś odwiedził salon, gdzie pomogą Ci w tym eksperci wizerunku. Bardzo praktycznym rozwiązaniem są również oferowane przez Giacomo Conti darmowe korekty krawieckie. Tym samym niezależnie od wybranego, gotowego garnituru, czy koszuli będziesz w stanie dopasować detale – jak choćby skrócić nogawki spodni, poszerzyć pas lub skorygować marynarkę.

 

 

 

Garnitur tworzony od podstaw dla Ciebie


Oprócz profesjonalnego doradztwa w Giacomo Conti możesz również skorzystać z opcji szycia na miarę. Jest to idealna propozycja dla Panów, którzy nie lubią długiego chodzenia po sklepach i przemierzania setki garniturów. W tym przypadku strój będzie uszyty oraz spersonalizowany pod Twoją sylwetkę i dodatkowe wymagania. Mowa tu nie tylko o marynarce, kamizelce czy spodniach, ale również koszuli.

Szycie na miarę sprowadza się do tego, że krawiec mierzy Twoją sylwetki i dopasowuje cały strój zgodnie z tymi wymiarami. Ponadto przedstawione Tobie zostaną możliwości doboru konkretnego wzoru, tkaniny, a także spersonalizowania poszczególnych praktycznych fragmentów stroju, jak szerokość klap czy umiejscowienie kieszeni.

W ciągu kilku spotkań oraz przymiarek będziesz podejmował kluczowe decyzje i korygował rozwiązania zaproponowane przez krawca. Szycie na miarę to perfekcyjna propozycja dla mężczyzn, którzy chcą mieć kontrolę nad procesem dopasowywania własnego garnituru.

 

 

 

Skorzystaj z szycia na miarę i nie martw się o ślubny garnitur


Z drugiej strony, nie będzie wymagało to od Ciebie zbyt wiele wysiłku, gdyż zgodnie z tym, co powiesz, krawiec naniesie poprawki oraz ustosunkuje się do Twoich wymagań. Taki garnitur zostanie uszyty pod Ciebie – zostanie spersonalizowany, dzięki czemu nie ma wątpliwości, że będzie leżał idealnie, niezależnie od charakteru Twojej sylwetki.

Nowy rok to idealny moment, byś rozpoczął przymiarki do swojego garnituru na ślub. Szycie na miarę to proces, który trwa, zatem warto go rozpocząć jak najwcześniej. W ten sposób dasz sobie czas do zastanowienia oraz spokojnie podejmiesz decyzje i zlecisz poprawki. Umów się na wizytę i poznaj więcej szczegółów szycia na miarę z Giacomo Conti!

Zaloguj się, aby dodać komentarz

Ta witryna używa plików cookie do celów funkcjonalnych oraz statystycznych. Potwierdź zapoznanie się z komunikatem i nie pokazuj go więcej. Potwierdź