UKŁON W STRONĘ TRADYCJI

Niech na waszym przyjęciu weselnym zagości charakterystyczna folkowa nuta – zostawcie w tyle tradycyjne wesela z przepychem!

Fotografia: Just Married Fotografia Ślubna

 

Dla przyszłych par młodych ciekawą inspiracją może okazać się wesele urządzone w stylu folkowym, gdzie niemal w każdym elemencie aranżacji dominuje żywy kolor i wszystkim znane motywy ludowe.

Niech na waszym przyjęciu weselnym zagości charakterystyczna folkowa nuta – zostawcie w tyle tradycyjne wesela z przepychem! Regionalna kultura i krajobraz to nieograniczone źródło inspiracji. Wplecenie ich w schemat tradycyjnej uroczystości jest bardzo proste, a do tego ciekawe.

Przyroda aż prosi się o wykorzystanie jej w tym wyjątkowym dniu, którego dopełnieniem może stać się lokalna muzyka. Czerpcie garściami!

 

Fotografia: ritualsfoto

 

Fotografia: Zuzanna i Marcin Karetta

Fotografia: DreamEye Studio - fotografia ślubna

Fotografia: Paweł Kotas

źródło: Pinterest

źródło: Pinterest

 

 

Idealne miejsce  - idealni artyści 


Do tego rodzaju przyjęć świetnie nadaje się karczma, zagroda czy stara remiza. Standardowe sale weselne mogą nie mieć „tego czegoś", co nie oznacza, że nie można im tego dodać!

Pamiętajcie o sięgnięciu do kultury regionalnej: kolor, akcesoria, zastawa stołowa, no i oczywiście odpowiednio dopasowane menu! Zaproszenie lokalnych artystów serwujących muzykę z okolic, gdzie organizowane jest wesele, to strzał w dziesiątkę. Oryginalnie i z pomysłem. 

 

Fotografia: KM Wedding Planner & Event Designer

Fotografia: FOTOTIKKA

Fotografia:  B&W Usługi Fotograficzne Marcin Łabędzki

Fotografia: CudaWianki

Fotografia: Magdalena Kimak Weddings

źródło: Pinterest

 

Folkowo – kolorowo!


W kreacjach zarówno pary młodej, jak i świadków czy gości w prosty sposób można oddać temat przewodni. Najlepiej postawić na dodatki. Kwiatowe elementy, wstążki, barwne chusty czy cepeliowa biżuteria szybko ze zwykłej kreacji zrobią folklorystyczne cudo.

Postawcie, więc na folklor w dodatkach – niech żywe barwy aż kipią radością.

 

Fotografia: Anna Dedo

Fotografia: Patrycja & Łukasz - Duet Fotografów Ślubnych

żródło: Śłub Na Głowie/Natchnienia

Fotografia: Love Story - opowiadamy historię Waszej miłości w naszych zdjęciach i filmie

źródło: Pinterest

 

Najpiękniejsza galeria ślubna w Polsce - #bukiety - zobacz 

 

Zaloguj się, aby dodać komentarz

Ta witryna używa plików cookie do celów funkcjonalnych oraz statystycznych. Potwierdź zapoznanie się z komunikatem i nie pokazuj go więcej. Potwierdź