Weselne dekoracje w marynarskim stylu

Jeśli jesteś miłośnikiem nadmorskich klimatów, warto pomyśleć jak można zaakcentować swoją miłość do "wielkiej wody", żeglowania, marynistycznych tematów.

fotografia: Pokadrowani

 

Jeśli jesteś miłośnikiem nadmorskich klimatów, warto pomyśleć jak można zaakcentować swoją miłość do "wielkiej wody", żeglowania, marynistycznych tematów. Świetnym pomysłem może być wykorzystanie najbardziej kojarzących się z żeglowaniem kolorów: niebieskiego i granatów, bieli i czerwieni oraz symboli i wzorów wprost z przystani jachtowej - pasków, kotwic, latarni morskich, mew.

 

 

Kolorystyka ta idealnie połączy się ze ślubną bielą. A motywy doskonale zaprezentują się na weselnych dekoracjach oraz grafikach ślubnych zaproszeń i wnietek. Spójrzcie na garść inspiracji, być może odnajdziecie elementy, które postanowicie wpleść w swoje przyjęcie weselne?

 

Tkaniny dekoracyjne, serwetki, obrusy w pasy, do tego zastawa biała lub ultramaryna. Część elementów naczyń może być w kontrastującej czerwieni. Między nakryciami dekoracyjne latarenki, mewy na patyku i kotwice, modele statków jako motywy przewodnie. 

 

MORSKIE MOTYWY NA WESELU

 

 

Stroje młodych i druhen nawiązujące do marynarskich ubiorów: granatowe, w pasy, z czerwonymi dodatkami. Białe suknie z niebieskimi lub czerwonymi szpilkami - buty są jak zwykle swietnym sposobem na zaakcentowanie koloru przewodniego. W pasie ciemnoniebieska szarfa, granatowe korale na szyi, białe rękawiczki, czerwona szminka - tych kilka detali może dać rewelacyjny efekt, pełen elegancji i dobrego stylu.

 

33 INSPIRUJĄCE BUKIETY ŚLUBNE NA LATO

 

Słodkości również mogą nawiązywać do marynarskiego tematu. Skomponowane w odpowiednich kolorach lub udekorowane żeglarskimi atrybutami świetnie dopełnią całości weselnej aranżacji.

 

 

Motywy takie jak kotwica, liny żeglarskie, latarnie, sylwetki statków ujęte na blankietach winietek i zaproszeń ślubnych pomogą zaanonsować temat przewodni ceremonii.

 

 

O CZYM PAMIĘTAĆ PLANUJĄC NATURALNY MOTYW WESELA?

 

Zaloguj się, aby dodać komentarz

Ta witryna używa plików cookie do celów funkcjonalnych oraz statystycznych. Potwierdź zapoznanie się z komunikatem i nie pokazuj go więcej. Potwierdź