Wieczór kawalerski, czyli niekoniecznie ze striptizem

foto: Bauban 

 

 

Mężczyźni niekoniecznie muszą spędzić ten wieczór w towarzystwie pijanych kolegów i rozebranej striptizerki.

Odchodząc od sztampowości tego typu imprez, gwarantujemy przyszłemu Panu Młodemu inny rodzaj zabawy niż ten, który być może zna, z innych wieczorów kawalerskich.

 

 

Spodziewając się schematycznego wieczoru, może być mile zaskoczony pomysłem spędzenia go np. na torze rajdowym, jeśli jest fanem szybkich samochodów, lub zasiadając w limuzynie z własnym kierowcą.

Poniższe propozycje spędzania wieczoru kawalerskiego mają na celu ukazać różnorodność formy tej ostatniej imprezy stanu wolnego.

Urządzając tego typu imprezę warto kierować się zainteresowaniami przyszłego Pana Młodego.

Poniżej znajduje się tylko mała część tego, co możecie sami wymyśleć. Jeżeli zostaliście poproszeni o zorganizowanie wieczoru kawalerskiego przyjrzyjcie się przyszłemu Panu Młodemu - może jego zainteresowania pozwolą Wam dodać fantazji temu wieczorowi?

 

 

MĘSKIE SPORTY

Wynajęte gokarty, nauka gry w golfa, ścianka wspinaczkowa, nurkowanie, nauka strzelania na strzelnicy, zawody paintballowe, itd.- tematem przewodnim jest sport, który podniesie adrenalinę bardziej, niż niejedna striptizerka.

Organizacja tego typu imprezy wymaga wprawdzie wielu nakładów pracy, ale efekt będzie na pewno doceniony, pod warunkiem, że przyszły Pan Młody interesuje się sportem.

 

SZALEŃSTWO NA KÓŁKACH

A może imprezowy autobus? Luksusowa limuzyna, która przewiezie Was po centrum miasta, a Wy w środku będziecie się rozkoszować pysznymi drinkami i słuchać ulubionej muzyki?

Może warto spróbować zaszaleć w męskim gronie siedząc wygodnie w aucie\ autobusie z własnym kierowcą? A na koniec zostać dowiezionym, np. do ulubionego lokalu.

 

SZALONA PODRÓŻ

Szalona ostatnia podróż - można wybrać się ,w zależności od zamożności portfela, na męską wyprawę po jaskiniach w Tatrach, pod namioty nad ulubione jezioro w połączeniu z wielkim ogniskiem i łowieniem ryb, albo na weekend do jednego z miast Europy, by poczuć smak zagranicznych wojaży.

 

PAMIĄTKI Z WIECZORU KAWALERSKIEGO

Oprócz wspomnień związanych z imprezą, przyszły Pan Młody może być obdarowany gadżetami, które będą mu przypominały wieczór kawalerski.

Tu też wcale nie muszą to być prezenty z sex-shopu lub ze sklepów ze śmiesznymi akcesoriami, a prawdziwe pamiątki, które przyszła Panna Młoda na pewno pozwoli trzymać w mieszkaniu swemu przyszłemu mężowi. Poniżej zamieszczamy kilka propozycji:

 

- jeżeli wynajmujemy autobus lub inny samochód może warto pomyśleć o kupnie jego miniaturki, by stojąc na szafce w nowym mieszkaniu przypominał o tej niezapomnianej ostatniej wolnej nocy;

- pokaz slajdów (temat przewodni, np. podróże, szaleństwa Pana Młodego). Pokaz slajdów może być wspaniałą pamiątką także dla każdego uczestnika wieczoru;

- na pamiątkę tego wieczoru można wydrukować plakat ze zdjęciem Pana Młodego, na którym wszyscy uczestnicy podpiszą się (plakat może mieć formę podobną do reklamy jakiegoś festiwalu, koncertu, itd.)

- pamiątką może być także zdjęcie uczestników tego wieczoru, wykonane wcześniej przez profesjonalnego fotografa i wręczone przyszłemu Panu Młodemu na pamiątkę w ozdobnej ramce.

- pamiątką wieczoru kawalerskiego może być każda forma artystyczna (jeżeli wśród zaproszonych na imprezę są artyści, to tym bardziej można sprezentować własnoręcznie wykonany obraz olejny, rzeźba, album ze zdjęciami i wklejonymi np. biletami z koncertów, widokówkami z miejsc, które przyszły Pan Młody odwiedził wraz z uczestnikami imprezy).

 

 

Zamieszczone w tym artykule propozycje są tylko podpowiedzią do organizacji niesztampowych uroczystości przedweselnych dla przyszłej Pary Młodej.

W oparciu o te pomysły możecie stworzyć wieczór, dostosowany wedle zainteresowań bohaterów wieczoru, jak i zasobności portfela zaproszonych nań gości.

Życzymy zatem wspaniałej zabawy przy organizacji wieczoru i niezapomnianych wspomnień.

Karina Komorowska – konsultantka ślubna firmy Perfect Moments 

 

Zaloguj się, aby dodać komentarz

Ta witryna używa plików cookie do celów funkcjonalnych oraz statystycznych. Potwierdź zapoznanie się z komunikatem i nie pokazuj go więcej. Potwierdź