Wyjątkowy garnitur na ślub – jaki wybrać?

W niniejszym artykule przedstawiamy zatem trzy oryginalne propozycje garniturów, które wyselekcjonowaliśmy dla Was z kolekcji wedding poważanej męskiej marki odzieżowej GIACOMO CONTI.

Wyjątkowy dzień, wyjątkowy garnitur – wybranie odpowiedniego stanowi nie lada wyzwanie dla Pana Młodego. Z jednej strony kuszą klasyczne minimalistyczne propozycje – granatowe i niebieskie garnitury z wysokiej jakości wełny. Z drugiej strony, jeśli już kiedyś poszaleć, to kiedy jak nie na własnym ślubie?

Może więc warto spróbować garnituru ślubnego, który zapadnie w pamięć swą nietuzinkowością. W dzisiejszym artykule przedstawiamy zatem trzy oryginalne propozycje garniturów, które wyselekcjonowaliśmy dla Was z kolekcji wedding poważanej męskiej marki odzieżowej GIACOMO CONTI.

 

Propozycja nr 1 – wyjątkowy kolor

Jeżeli Pan Młody ceni sobie fantazję i przełamywanie stereotypów, doskonałą propozycją na ślub i wesele będzie dla niego garnitur w intrygującym kolorze bordo.

Skoro większość mężczyzn decyduje się na granaty i szarości, to bordo wybierają odważni i pragnący od swego ślubu "czegoś więcej". Kolor ten nie tylko należy do najmodniejszych w tym sezonie odcieni kamieni szlachetnych, ale i zawsze prezentuje się elegancko. W połączeniu z bielą koszuli ślubnej oraz niebieskimi lub granatowymi dodatkami w postaci krawata i poszetki, stworzy zestaw niezwykle modny.

Dwa głębokie kolory wspaniale bowiem ze sobą współgrają. Świetnie będą również pasować do krótkiej i zwiewnej sukienki Panny Młodej.

 

Fot. i garnitury GIACOMO CONTI

 

Jako że bordowy garnitur wydawać się może nonszalancki i frywolny, doskonale wypadnie również w fantazyjnej stylizacji z muchą w kratę w dominujących kolorach beżu i różu.

Przy takim połączeniu warto jednak pamiętać o dodającej formalności białej koszuli ślubnej z krytą listwą (zawsze bardziej elegancka niż z odkrytymi guzikami) oraz klasycznej białej poszetce. Wszystko zgodnie ze starą dobrą zasadą: pozwalamy sobie na więcej z kolorem i dodatkiem, ale zachowujemy umiar, by nie odjąć powagi uroczystości.

 

Fot. i garnitury GIACOMO CONTI

 

Co nas ujęło w lookbooku ślubnym GIACOMO CONTI, to również stylizacja z bordowym garniturem i czarną koszulą, muchą oraz poszetką.

Zdecydowanie niestandardowa, ale ciekawa jako opcja wieczorowego wykorzystania bordowego garnituru przy wysokiej formalności okazjach, gdzie warto się wyróżnić.

 

Fot. i garnitury GIACOMO CONTI

 

Propozycja nr 2 – wyjątkowe szczegóły

Garnitury z nieszablonowymi szczegółami, jeżeli gustownie wyważone, zawsze robią ogromne wrażenie. W nadchodzącym sezonie będą to z pewnością połączenia wysokiej półki formalności w postaci smokingowych klap w szpic oraz obszytych materiałem guzików z kontrastowymi elementami.

Marka GIACOMO CONTI zawsze znana była z dbałości o szczegóły i i tym razem nie zawiodła swoich ślubnych Klientów.

Prezentowany poniżej granatowy garnitur ze stuprocentowej wysokoskrętnej wełny przykuł naszą uwagę czarnymi wstawkami na krawędziach zamkniętych smokingowych klap.

Przyznać trzeba, że stonowana granatowa wełna wysokiej jakości z czernią szczegółów, to propozycja bardzo męska i autentyczna. Doskonale sprawdzi się dla Panów Młodych w różnym wieku i o każdym typie karnacji, jako że w granatowym każemu mężczyźnie jest dobrze.

 

Fot. i garnitury GIACOMO CONTI

 

Propozycja nr 3 – wyjątkowy fason

Antoni Gaudi powiedział kiedyś, że oryginalność to powrót do źródeł. Jeżeli przełożyć to na ślubną modę męską, powrócimy do wyjątkowo wykwintnych fasonów typu fraki lub surduty. Naszej redakcji w oko wpadł czarny garnitur surdutowy, który w nowoczesny sposób nawiązuje do formalnych tradycji surdutu, jednak poprzez swój garniturowy krój zapewnia Panu Młodemu pełen komfort noszenia. 

Najbardziej charakterystycznym wyróżnikiem tej propozycji jest długa marynarka o zaokrąglonych u dole połach, które określane są niekiedy jako dostojny "ogon".

Typowy dla surdutu szew w talii podkreśla z kolei talię mężczyzny wysmuklając jego sylwetkę, przez co propozycja ta, idealnie nadaje się do duetu z długą i niezwykle elegancką suknią Panny Młodej (szczególnie w stylu syrenim).

Zwyczajowo surdut nosi się z kamizelką – na ślub i wesele najbardziej odpowiednia będzie biała, do której dobierzemy szeroki biały musznik lub krawat i białą poszetkę.

 

Fot. i garnitury GIACOMO CONTI

GIACOMO CONTI

Zaloguj się, aby dodać komentarz

Ta witryna używa plików cookie do celów funkcjonalnych oraz statystycznych. Potwierdź zapoznanie się z komunikatem i nie pokazuj go więcej. Potwierdź