Zadbany Pan Młody

Facet powinien być facetem, ale czy to oznacza, że nie powinien dbać o siebie? My uważamy, że wręcz przeciwnie!

 

Czasy kiedy mężczyźni poprzez dbanie o siebie rozumieli używanie szarego mydła i wody po goleniu „Brutal” minęły bezpowrotnie. Coraz więcej Panów otwiera się na kosmetyczny rynek, który przepełniony jest ofertami skierowanymi typowo do nich.

Płeć „brzydka” powoli daje się przekonać także do wizyt w gabinecie kosmetycznym, choć większa część wciąż twierdzi, że to „niemęskie” i dla „lalusiów”. Ślub to dobra okazja, żeby namówić swego mężczyznę na upiększające zabiegi. 

Zawsze, by było mu raźniej możesz zaproponować wspólne wyjście. Jeśli Twój narzeczony nigdy nie był w żadnym gabinecie i jest to pierwsza, nieco dla niego krępująca wizyta, niewątpliwie będziesz dla niego wsparciem.

Jeden zabieg często nie wystarczy, aby podreperować urodę Pana Młodego. Rezultaty zabiegów będą widoczne, jeśli rozpocznie serię na kilka tygodni przed ślubem. 

 

DYLEMATY WYSOKIEGO, SZCZUPŁEGO PANA MŁODEGO

 

źródło: josevillablog.com

 

Skóra męska różni się od kobiecej

Zamiast doradzać, które zabiegi są dla Twojego partnera najlepsze, oddaj go w ręce wyspecjalizowanej kosmetyczki, która będzie potrafiła ocenić rodzaj i problemy jego skóry.

Męska skóra jest zdecydowanie grubsza od kobiecej, wydziela więcej sebum i (co niesprawiedliwe) wolniej się starzeje. Najczęstszą bolączką skórną Panów jest trądzik, nadmierne rogowacenie, wysuszenie skóry i pękające naczynka.

Jeśli Pan Młody nigdy nie przekroczył progu gabinetu kosmetycznego, pierwszym zabiegiem jaki zaproponuje mu kosmetyczka prawdopodobnie będzie oczyszczanie. Należy przygotować skórę, aby kolejne zabiegi miały sens.

Usuwanie martwego naskórka może odbyć się poprzez mikrodermabrazję- czyli zabieg polegający na ścieraniu nskórka diamentową głowicą. Jest to zabieg nieinwazyjny i niepowodujący zaczerwień na skórze. Kolejną metodą jest peeling kawitacyjny, polegający na użyciu ultradźwięków, które rozbijają komórki martwego naskórka.

Jeśli Twój mężczyzna ma większe problemy skórne, najskuteczniejszym rozwiązaniem będzie zabieg z kwasami, który polega na niczym innym jak na złuszczaniu skóry przy pomocy specjalnego, bezpiecznego kwasu. Tego typu zabiegi należy rozpocząć na parę miesięcy przed ślubem. 

 

SMOKING CZY GARNITUR? CZYLI CO WYBRAĆ NA ŚLUB

 

źródło: hochu.ua

 

Kolejnym etapem w drodze Pana Młodego do świeżej  i promiennej cery będzie nawilżanie. Gabinety kosmetyczne oferują szereg różnych zabiegów nawilżających.

Najczęściej są to zabiegi polegające na nałożeniu profesjonalnej maski i serum. By zwiększyć efekt nawilżenia, warto skorzystać z mezoterapii bezigłowej, tj. wtłaczania substancji aktywnych za pomocą ultradźwięków lub dodatkowo relaksującego masażu.

By podtrzymać efekt zabiegów panowie powinni zaopatrzyć swoje kosmetyczki w kremy dobrane odpowiednio do ich rodzaju skóry. 

 

12 RAD DLA PANA MŁODEGO, DZIĘKI KTÓRYM BEDZIE PRAWDZIWYM GENTLEMANEM

 

źródło: hochu.ua


Dłonie jak wizytówka

Niestety do rzadkości należy widok męskich, perfekcyjnie zadbanych dłoni. Większość panów nie przywiązuje do ich wyglądu większej uwagi.

Są one jednak taką samą wizytówką jak u kobiet. Jak wyglądają dłonie przeciętnego mężczyzny? Przesuszona szorstka skóra, wiszące przy paznokciach skórki, czasem też poobgryzane lub po prostu brudne paznokcie.

Taki widok nie umknie fotografom, ani kamerzystom, tym bardziej w trakcie wypowiadania sakramentalnego „tak” i nakładania na palce obrączek. Warto zatem zaciągnąć swego narzeczonego na manicure.

Pełna pielęgnacja męskich dłoni polega na wyrównaniu kształtu paznokci, usunięciu skórek i nawilżeniu dłoni maską parafinową. 

Zapewne sam będzie zaskoczony wyglądem swoich dłoni po zabiegu. Może mu się spodoba i będzie dbał o nie częściej?

 

PAN MŁODY W STYLU VINTAGE

 

źródo: www.ehow.com

 

Choćby Twój partner zapierał się rękoma i nogami, warto go przekonać do wizyty w gabinecie kosmetycznym. Obydwoje chcecie wyglądać przecież w dzień Waszego ślubu perfekcyjnie, a niezadbany mężczyzna przy pięknej kobiecie nie wypadnie najlepiej.

Przygotuj narzeczonemu silną argumentację do dzieła! Każdego uparciucha w końcu da się przekonać.

 

PAN MŁODY I POSZETKA – PEWNOŚĆ SIEBIE W DOBRYM STYLU

 

Zaloguj się, aby dodać komentarz

Ta witryna używa plików cookie do celów funkcjonalnych oraz statystycznych. Potwierdź zapoznanie się z komunikatem i nie pokazuj go więcej. Potwierdź