Elegancka suknia ślubna LA SPOSA Elures 2015
Sprzedam elegancką suknię ślubną hiszpańskiej marki La Sposa, model Elures z 2015 roku, rozmiar 36/38.
Sprzedam elegancką suknię ślubną hiszpańskiej marki La Sposa, model Elures z 2015 roku.
Suknia została zakupiona w salonie sukien ślubnych Anna w Katowicach. Jestem jej pierwszą właścicielką, posiadam dowody zakupu.
Suknia w kolorze śmietankowym (off white). Koronkowa góra zdobiona delikatnymi koralikami z lekko odkrytymi ramionami. Pasek pięknie podkreślający talię. Na biodrach (w przodu oraz z tyłu) koronkowe aplikacje pięknie podkreślające sylwetkę. Dół sukni prosty, lekki, pięknie układający się w tańcu. Suknia na plecach ozdobiona jest koronką (aplikacje + delikatna siateczka). Zapinana na zamek błyskawiczny oraz guziczki. Wewnątrz sukni wszyty tunel pomagający ukryć biustonosz (na plecach). W komplecie długi, dopinany tren (wpinany na guziczki pod paskiem w talii - możliwość łatwego i szybkiego odpięcia trenu przed rozpoczęciem zabawy weselnej) oraz widoczny na fotografiach delikatny welon, który nie zakrywa pięknych pleców sukni.
Suknia została dopasowana do następujących wymiarów: biust ok. 86 cm, talia ok. 65 cm, biodra (w najszerszym miejscu) ok. 94-96 cm. Istnieje możliwość dopasowania sukni, bez utraty fasonu, do wymiarów jej przyszłej właścicielki (zarówno nieco mniejszych wymiarów jak i o 1-2 rozmiary w górę - suknia była już zwężana pod moje wymiary). Suknia uszyta na wzrost 165 cm + 10 cm obcasy. Jej skrócenie nie będzie stanowiło najmniejszego problemu.
Suknia używana była jedynie podczas ślubu i wesela (bez sesji plenerowej). Została wyczyszczona i wyprasowana w profesjonalnej pralni.
Serdecznie polecam wszystkim przyszłym Pannom Młodym, które cenią sobie elegancję oraz wygodę, a jednocześnie chcą poczuć się w tym ważnym dniu niezwykle kobieco. Suknia pomimo tego, że jest stosunkowo skromna przyciąga uwagę. Zebrała wiele komplementów od gości.
Zapraszam do kontaktu. Możliwość obejrzenia i przymierzenia sukni w Tychach (woj. śląskie).