Justin Alexander Signature 9847
Sprzedam suknię ślubną Justin Alexander Signature 9847 z kryształkami Swarovskiego.
Sprzedam suknię ślubną Justin Alexander Signature 9847.
Model ten to styl lekkiej princeski. Marka wyjątkowa i ekskluzywna. Suknia składa się z kilku warstw falbany, nie ma koła, w mojej wersji ma kształt litery A. Jest wyjątkowo lekka i zwiewna, pięknie się układa i faluje, wygodna, nie przeszkadza w tańcu.
Pionowe falbany powodują wydłużenie sylwetki. Suknia ma wszyte miseczki dzięki czemu biustonosz nie jest potrzebny.
Suknia jest w kolorze piaskowym (Sand silver/ Nude). Najlepiej pasuje do osób o jasnej karnacji, którym biel w ogóle nie odpowiada. Nie przyćmi Panny Młodej a jedynie doda uroku. Goście byli zachwyceni!
Oryginalny rozmiar: angielskie 8.
Może być 34/36 wzrost 164 do 170 łatwo ją 'skrócić' poprzez podszycie jednej warstwy i nie ma potrzeby fizycznego obcinania warstw.
Ja miałam oryginalnie na rozmiar 164 +10cm obcas i wymiary:
Biust 77cm
Talia 69 cm
Biodra nie mają większego znaczenia.
W razie potrzeby, jak się dowiedziałam nie ma problemu z poprawkami krawieckimi.
Gorset zdobiony kryształkami Svarowskiego, które zostaly przyszyte a nie przyklejone, w związku z tym po praniu chemicznym nie odpadnie żaden kryształek.
Suknia zapinana jest na zamek oraz guziki, ma podpisany tren, który po przypięciu jest niewidoczny i łączy się z falbanami, tworząc piękną całość.
Zapraszam do kontaktu i na przymiarkę.
Posiadam certyfikat autentyczności. Cena salonowa sukni - 7.100zł