Klasyczna suknia ślubna dla wysokiej Panny Młodej
Sprzedam piękną suknię ślubną wraz z welonem w kolorze białym (rozmiar 38/40) na wzrost 175 cm + 5 cm obcas.
Suknia została uszyta na wzrost 175 cm + 5 cm obcas. Bez problemu można ją skrócić i dopasować do figury i talii.
Góra została wyszyta ręcznie wysokiej jakości koronką z delikatnymi zdobieniami, pięknie się mieni. Do gorsetu wszyte są miseczki, przez co nie ma potrzeby zakładania własnego biustonosza. Ja ostatecznie biustonosz założyłam, ponieważ lepiej się w nim czułam. Dół z szyfonu sprawia wrażenie lekkości i zwiewności. Dzięki zastosowaniu szyfonu zamiast muślinu suknia nie zaciąga się od ozdób np. bransoletki i nie gniecie się tak bardzo jak muślin. Pięknie układa się podczas tańca i chodzenia. Elegancji dodaje delikatny pasek w talii.
Serdecznie polecam tę suknię. Jest przede wszystkim wygodna, również z tańcu. Nie przytłacza objętością, co jest ważne dla wysokich osób. W suknię wszyta jest halka z małym kołem, dzięki czemu koło nie unosi się i nie odznacza się na sukni. Koło można w każdej chwili wyciągnąć.
Ubrałam ją tylko na ślub. Nie miałam sesji w plenerze. Suknia jest w stanie idealnym, została wyprana w profesjonalnej pralni, nie ma śladów używania. Sprzedam w komplecie z welonem. Jest możliwość obejrzenia sukni i przymiarki na terenie Warszawy. Serdecznie zapraszam :)