Serdecznie zapraszam do zakupu sukni ślubnej - Milana.
Suknia subtelnie podkreśla talię i bardzo dobrze leży.
Witam,
sprzedam suknię ślubną zakupioną w salonie La Marie w Warszawie.
Suknia szyta na miarę, rozm 38/36, wzrost 173cm+6,5cm obcas, w kolorze Ivory.
Bardzo wygodna. Dopasowana do bioder, dalej przechodzi w literkę A i przepięknie się układa.
Góra piękna gipiura na cielistej siateczce z kryształkami, które bardzo ładnie się mienią. Dodatkowo doszywałam więcej koronki i kryształków, by nie było widać boku biustu.
Plecy w większości porywa siateczka.
Na plecach znajdują się guziczki i koronka w górnej części co powoduje, że plecy są pięknie wyeksponowane. Suknia subtelnie podkreśla talię i bardzo dobrze leży.
Dodatkowo do sukni dołączam GRATIS welon, który pełni rolę trenu. Uszyty przepięknie z tiulu i koronki, która idealnie dopełnia całość. Welon był szyty na miarę w salonie Magdaleny Carter.
Stan sukni jest bardzo dobry. Jest ona bez żadnych uszkodzeń, z możliwością poprawek krawieckich ( np skracanie). Po upraniu wygląda jak z salonu. Zapraszam do oglądania i mierzenia - Warszawa, Płońsk i okolice.
Mam do niej ogromny sentyment, wierzę, że ktoś będzie z niej równie zadowolony :)
W razie pytań proszę o kontakt.