Suknia ślubna Arsenie MS Moda 2017
Suknia ślubna wykończona koronką
Oferuję przepiękną, śnieżnobiałą suknię ślubną Arsenie marki MS Moda należącą do kolekcji z 2017 r. Suknia zakupiona została w salonie sukien ślubnych i szyta była na miarę.
Rozmiar: 36-38
Wzrost: 179 cm + 6 cm obcas
Biust: 90 cm
Talia: 70 cm
Góra sukni jest asymetrycznie wykończona śliczną, delikatną i pięknie zaakcentowaną koralikami koronką naszytą na cielistą siateczkę, co daje najmodniejszy w ostatnim czasie efekt tatuażu na skórze. Suknia posiada wszyte miseczki i lekkie usztywnienie w talii. Tył sukni zapinany na przezroczyste guziczki.
Dół sukni składa się z 5 warstw (w tym 4 warstwy tiulu). Jedna z nich dodatkowo pokryta jest delikatnym pyłkiem/brokatem,dzięki czemu subtelnie się mieni. Nie posiada dodatkowych zdobień co jest niewątpliwą zaletą, ponieważ pozwala na przeróbki krawieckie związane ze skracaniem.
Dodatkowo posiadam halkę z kołem, którego wielkość można dowolnie regulować. Dorzucę ją GRATIS. Oryginalnie suknia proponowana była jako Princessa, ja zmniejszyłam trochę koło osiągając kształt litery A, ale suknia równie dobrze prezentuje się bez halki, nabierając zupełnie innego charakteru.
Suknia założona była 2 razy. Pierwszy raz na ślub i wesele, drugi na sesję plenerową, która odbyła się w suchy i słoneczny dzień w parku.
Suknia została profesjonalnie wyczyszczona, nie posiada zabrudzeń. Jest gotowa do założenia.
Suknia jest bardzo wygodna i umożliwia swobodne chodzenie i tańczenie.
Zapraszam do kontaktu i umawiania się na przymiarki w Poznaniu.
Serdecznie pozdrawiam przyszłe Panny Młode :)
Karolina