Suknia ślubna, Vanilla Sposa , Sposabella,1482 Baira,
Witam,
Sprzedam suknię ślubną Sposabella z kolekcji Vanilla Sposa 2016 model Baira 1482
Kolor: Śmietankowa biel (IVORY)
Witam,
Sprzedam suknię ślubną Sposabella z kolekcji Vanilla Sposa 2016 model Baira 1482
Kolor: Śmietankowa biel (IVORY)
Rozmiar: 36/38
Miseczka: D
Wymiary sukni:
Na wzrost 173 cm + 9 cm obcas
*dł. całkowita rękawa 66 cm (dł. od pachy 46 cm)
* dł. sukni 157 cm
* talia 68 cm
* biust 82 cm
Muślinowa suknia z długim rękawem, który sprawia, że suknia prezentuje się bardzo elegancko. Wyjątkowo wygodna, sprawdza się podczas tańca. Idealna na każdą porę roku.
Góra z cieniutkiej przylegającej do ciała siateczki wyszytej aplikacjami z koronki, ozdobionej delikatnymi perełkami mieniącymi się w świetle. Dół zwiewny muślinowy na podszewce, posiada rozcięcie z prawej strony, co dodaje uroku całej sukni. Suknia ma dopinany tren oraz wszyty biustonosz/wkładki. Rękawki jaki i plecy sukni są zapinane na perełki z cyrkonią
Suknia została wyczyszczona w pralni chemicznej zarówno po ślubie jak i sesji zdjęciowej.
Szyta na miarę. Zapakowana jest w oryginalny pokrowiec. Koszt nowej sukni z salonu to 3800 zł.
Do sukni dorzucam dwa welony : długi, który jest obszyty tą samą aplikacją co suknia (koszt z salonu 800 zł) + krótki( 200zł) . Długi welon został założony tylko do kościoła.
Możliwość dokonania poprawek krawieckich w pracowni.
Możliwość obejrzenia w Skarżysku-Kamiennej.
Zapraszam do kontaktu.